Jak uzyskać taki efekt?

Witam!

Ostatnio gdy surfowałem w internecie natknąłem się na serie ciekawych zdjęć. Przedstawiają miasto wieczorem albo w nocy… Oto jedna z fotografii: http://www.sxc.hu/photo/816370

Moje pytanie dotyczy tego “ruchu ulicznego”…takich złotych “taśm”/“przebłysków”/“laserów”/“świateł”… nie wiem jak to teraz określić ale mam nadzieje ze Państwo wiedzą o co chodzi…

Czy da się to wykonać w Photoshopie? Jeśli tak to w jaki sposób? Czy ktoś zna jakieś porady albo tutoriale aby osiągnąć tego typu efekt?

Cała fotografia wygląda jakby była “przyspieszona”…

Pozdrawiam

ta fotka jest zrobiona poprzez dłuuuuuuuuuugie naświetlanie… wątpie żeby dało się zrobić coś podobnego w ps

da się zrobić w photoshopie, wszystko sie da chyba zrobić w tym programie ;), ale po co odkrywać Amerykę na nowo? wystarczy w aparacie nastawić długi czas naświetlania. A te lasery to nic innego jak światła przejeżdżających samochodów.

Zrób tak masz zdjecie pustej ulicy, robisz efekt nocy czyli przyciemniasz cieniuszejsz budynki etc. a potem dajesz linie krzywe outer glow, odpowiednio jaskrawy kolor moze byc zmniejszone opaciy i masz fote. Możesz także posłużyć sie renderami c4d.