Jak w 100% usunąć kodeki z systemu

mam najnowszy k lite pack ale nie wiedzieć czemu mam problemy z odpaleniem starszych kodeków np. xvid final 1. 12

oraz gier z city interactiv.(filmik się nie odpala i zawiesza grę)

jak usunąłem k lite codec pack to kodeki dalej zostały w systemie i mogłem odpalać filmy

więc mam pytanie jak usunąć w 100 % kodeki audio wideo z systemu?

tak w miare bezpiecznie

użyj Revo lub Perfect Unistaller

Kodeki instalowane są razem z Windowsem i sterownikami do karty dźwiękowej. Skoro po odinstalowaniu Klite filmy chodzą to w czym problem? Nie możesz wywalić wszystkich kodeków, bo nie będziesz miał dźwięku, nawet zwykłe mp3 nie będzie chodziło.

Zainstaluj tą bezpieczną paczkę:

http://www.dobreprogramy.pl/Codec-Pack- … 12951.html

Podczas instalacji wybierz tryb zaawansowany i odznacz Yahoo i pasek Dealio

ponieważ konsultant z city interaktiv mi polecił

wg niego nie mogłem odpalić mortyra 4 bo kodeki sie gryzą

więc jak odinstaluje wszystkie kodeki i zainstaluje na nowo to gra bedzie śmigać- wg niego (dalej nie moge uruchomić gry)

no i miałem problem z starszymi kodekami nie mogłem odtwarzać niektórych filmów

spróbuje ten pack co podałeś bo k lite sie nieco popsuł z nowszymi wersjami

ema ja bynajmniej zawsze usówam kodeki w panelu sterowania dodaj lub usuń programy a potem instaluje http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … 4.8.5.html i jest ok

on ma divix ,ffdshow itp… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dodane 19.10.2009 (Pn) 2:24

aha a jak nie da to w program files usówam a jak wyskakuje bład uruchamiam system na awaryjnym i usówam potem czyszcze rejestr i jest ok :D:D:DD:D::D:D:D:D:

Dodane 19.10.2009 (Pn) 2:24

aha a jak nie da to w program files usówam a jak wyskakuje bład uruchamiam system na awaryjnym i usówam potem czyszcze rejestr i jest ok :D:D:DD:D::D:D:D:D:

Dodane 19.10.2009 (Pn) 2:24

aha a jak nie da to w program files usówam a jak wyskakuje bład uruchamiam system na awaryjnym i usówam potem czyszcze rejestr i jest ok :D:D:DD:D::D:D:D:D:

Dodane 19.10.2009 (Pn) 2:25

sory za dużo naciskałem wyślij :slight_smile: