Jak w audacity nagrac muzyke z komputera?

Witam. Mam pewnien problem…

Mam program do mixowania muzyki i chcialbym to nagrac w formacie mp3. Jak w programie Audacity lub innym nagrywac muzyke, ktora leci w czasie rzeczywistym z glosnikow kumputera ??

w audacity powinieneś wybrać z listy “Mieszanie wyjścia wave” i podnieść znajdującym się z boku suwakiem poziom dźwięku bo domyślnie jest ustawiony dość nisko

Ale gdzie to sie ustawia ??

Naciskasz przycisk “Nagrywaj”(taki z czerwoną kropką; najlepiej nagrywać w Streo \mix) i naciskasz przycisk “Stop” jeśli chcesz zakończyć nagrywanie. W menu wybierasz “Plik”, a potem “Eksportuj jako MP3…” i wybierasz lokalizację pliku i jego nazwę, naciskasz “Zapisz”. Zapewne pokaże ci się także edycja tagów ID3 (chyba dobrze napisałam) uzupełniasz jeśli chcesz, wybierasz “OK” i wtedy zapisuje jako MP3(czas trwania eksportu zależy od długości nagranego dźwięku). Myślę,że to pomoże

Tylko, ze mi wtedy nagrywa mikrofonem, a mi chodzi o nagrywanie aktualne z tego co leci na kompie :cry:

Oki, może napisałam to niezrozumiale, ale jeśli zmienisz nagrywanie na coś innego niż mikrofon (np. Mono Mix czy Stereo Mix) to nie będzie ci nagrywać mikrofonem (ja zawsze ustawiam Stereo Mix i działa nawet przy wyłączonym mikrofonie, więc powinno być dobrze)

Kurde też byłoby mi to potrzebne lecz ja to miejsce gdzie powinno być “Stereo Mix” itd. mam na “szaro” tzn. nie da się kliknąć. O co chodzi?

A jaką masz wersję Audacity?? W tym polu wyboru nie ma żadnych opcji??

Regulacja głośników—>Opcje—>Właściwości---->Zaznaczasz nagrywanie---->zostawiasz tylko Stereo Mix—> Klikasz OK---->i zaznaczasz pole zaznacz

Teraz powinno działać.