Jak w Poczcie Systemu Windows Vista usunąć na stałe czyiś

adres (dodam, że został on już wykasowany z kontaktów, a mimo to nadal jest w systemie). To znaczy sprawa wygląda tak, że chcę na stałe usunąć czyiś adres z tej poczty, by nie dostawać sugestii od Windowsa, że mogę napisać na ten adres. Co ważne, nie mam już tej osoby w kontaktach, a mimo to Vista wyświetla mi jej adres! Przeglądałem pomoc Visty i nie ma wzmianki o tym. To znaczy wygląda to w następujący sposób: gdy piszę e-maila do kogoś i w polu “Do” wpiszę samo “e” to od razu dostaję sugestię z wszystkimi adresami na literę “e”. OK, ale ja chcę z tej listy usunąć tylko 1 adres osoby, do której już nie chcę pisać e-maili np. ewa123@przyklad.pl. Wiem, że w opcjach poczty w zakładce zaawansowane, jest możliwość wyłączenia “dokończenia nazwy adresu e-mail”. Skorzystałem z tego, ale wyłączyło mi wszystkie sugestie adresów tzn. jak wciskam np. “e” to już nie wyświetla mi się sugestia z adresami na “e”. A mnie chodzi tylko o to, by wykasować z listy jeden adres. Ponadto wyczyściłem wszystkie pliki cookie, dane formularzy i zapamiętywanie haseł w Opcjach Internetowych, ale nie wpłynęło to w żaden sposób na to, by znikł ten adres w Poczcie Systemu Windows Vista. Jak zatem pozbyć się tego 1 adresu e-mailowego? Proszę o pomoc, dziękuję!

Podczas wpisywania adresu, gdy pojawią się sugestie, należy kursorem (klawisz strałki w dół) podświetlić adres do usunięcia i usunąć go klawiszem Del.

tom138138 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdzałem tę radę, ale nie rozwiązuje to mojego problemu, bo ta sugestia adresu e-mailowego znika na chwilę. Po ponownym uruchomieniu poczty, ponownie są te same wszystkie sugestie adresów.