Jak w programie Adobe After Effects, można zrobić taką animację?

Bo chcę zrobić taką fajną animacje tak jak jest tutaj: Rainbow Dash and Pinkie Pie Sleeping (MLP in real life) - YouTube, pytałem się twórcy tego filmu i napisał on, że takie coś można zrobić w programie Adobe After Effects, problem w tym, że ten program jest skomplikowany. Czy możecie podać krok po kroku jak taką animacje wykonać w programie Adobe After Effects?

Jak zrobić dokładnie taką animację krok po kroku to może Ci napisać raczej tylko twórca tych animacji. Myślę, że na początku powinieneś zapoznać się z programem choćby przerabiając te tutoriale, zaczynając od „After Effects Get Started course” After Effects tutorials | Learn how to use After Effects a potem wypracować swój indywidualny styl.

Ok, spróbuje.

Tutaj masz jeszcze przykład jak zrobić animację postaci kreskówkowej Character Animation in After Effects Tutorial - YouTube

Możesz tylko najpierw to trza narysować, Nie wiem jaki jest twój talent rysunkowy. Możesz też zrobić w innych programach - jest ich dużo. Najważniejszy jest to być umiał to narysować