Jak w se k800i odtworzyć pliki .ppt?

witam.tak jak w temacie, czy da w ogóle radę odtworzyć pliki .ppt w telefonie sony ericsson k800i??co trzeba zrobić??zdobyć jakaś aplikację czy zmienić soft telefonu czy jakieś inne pomysły macie??

Nie ma takiej możliwości.

Bez przesady - format PPT to formach Microsoft Office, który możesz otwierać w systemach Windows (no i Mac OS X), ale nie ma żadnej możliwości otworzyć to w telefonie komórkowym…

Pamiętaj jednak, że możesz zamienić je na film i otworzyć w komórce w formacie 3GP…

Kolega może odpalać ppt na LG Shine jeśli dobrze pamiętam (mogę się mylić), więc może jest jakaś nadzieja.

ja widziałem u kumpla na Nokii E66 że mi to pokazywał, własnie takie pliki odpalał takze

a jak moge zmienić plik .ppt na .3gp??

Ja bym to robił ręcznie - (ale może jest szybszy sposób) - najpierw z .ppt na wmp, później z wmp na avi a z avi na 3GP. To daleka droga więc być może istnieje prostsza…

Dawno nie siedziałem na Power Poincie, ale czy zapis do formatu GIF Ci coś da?

Twoja komórka go otworzy?

Może warto byłoby spróbować?

:wink:

W ogóle zapis z PowerPointa od WMP jest możliwy tylko w Office Beta 2010…

na linuxie z OpenOffice też odpalisz ale na telefonach chodzą, na mojej 9300 chodzą standardowo, na symbianach s60v2 i s60v3 też chodzą ale trzeba dograć QuickOffice… na WM też z tego co wiem działa bez wgrywania niczego :wink: