Jak w telefonie Huawei Ascend Y530 kopiuje się dfane kontaktów z karty sim do telefonu

Mam taki problem mam telefon taki jak w tytule i nie wiem jak skopiować dane z karty sim na telefon bo tam nie ma żadnej opcji w kontaktach, a wiem z tego, że jak nie dawno go dostałem i wpisałem nowy kontakt to on się zapisał w telefonie, a stare kontakty są na karcie SIM.

W moim LG l65 podczas edycji danego kontaktu jest możliwość wyboru gdzie kontakt ma zostać zapisany/przeniesiony (rozwijane menu na górze okna edycji…). Może w przypadku Twojego telefonu też masz taką możliwość, inaczej będzie trzeba poszukać apki do bardziej zaawansowanego zarządzania kontaktami.

EDIT: Według instrukcji chyba jednak masz możliwość, o którą pytasz:

Kopiowanie kontaktów

  1. Na ekranie głównym dotknij pozycji (ikona książki), a następnie karty Osoby.

  2. Dotknij pozycji (ikona trzech poziomych kresek) > Zarządzaj kontaktami > Kopiuj kontakty.

  3. W wyświetlonym menu opcji wybierz lokalizację, w której są zapisane kontakty przeznaczone do skopiowania.

  4. Wybierz kontakty, które chcesz skopiować lub dotknij opcji WSZYSTKO, aby wybrać wszystkie kontakty.

  5. Dotknij ikony Kopiuj i wybierz konto, do którego chcesz wkleić kontakty.

W instrukcji obsługi :

http://static3.menstream.pl/vt/201404/instrukcja-obs-ugi-do-telefonu-HUAWEI-Ascend-Y530_PL.pdf

 

 

str. 31

 

2 minuty szukania

Już myślałem, że jestem w domu, ale u mnie nie ma

takiego czegoś

Dotknij pozycji -> 3 kreski poziome -> Zarządzaj kontaktami > kopiuj kontakty

A przy wspomnianej edycji kontaktu nie masz gdzieś informacji, że dany kontakt “siedzi” na karcie SIM, a po pacnięciu w nią nie jest rozwijana lista z opcjami “telefon”, “konto google”, “karta SIM”? Można by jeszcze przeszukać opcje importu/eksportu, bo w nich też może się kryć rozwiązanie.

W kontaktach jest opcja Grupy gdzie jest

Wszystkie kontakty

12 osób

 

i jest podany mój adres mail

 

A na starej karcie SIM 

było to samo tylko, że przy

Wszystkie kontakty

było więcej osób

i też był mój adres mail