Jak wam poszedł dzisiejszy sprawdzian szóstoklasiści ? :]

Tak jak w temacie :slight_smile: Koledzy szóstoklasiści jak oceniacie ten dzisiejszy sprawdzian?:smiley: Na ile punktów liczycie ? :smiley:

Moim zdaniem próbny był troche łatwiejszy :] Na próbnym miałem 36 punktów a w tym licze na około 35 :smiley: Może da rade :smiley:

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam!

Ja na próbnym miałem 34 punkty, a na tym liczena jakieś 33-35.

A na tym poszło mi jako tako nieźle.

Tylko jescze to że jestem dyslektykiem, i pisałem pół godziny dłużej. (Same zalety! 8) )

Aha podawajcie jeszcze tematy testu w poszczególnych województwach Polski.

Na Śląsku było: “Pszczoły i miód”

ja myśle że jakoś 34

Makro1993 w całej polsce jast taki sam 8)

Mi sie wydaje że raczej nie

Nie było żle na tym sprawdzianie! !!

Na próbnym mialem 36 na tym licze na 38 :smiley:

Wiekszosc moich starszych kolegów na włąściwym miało wiecej niz na próbnym.

Mój kolega z klasy na próbnym miał 40! !!

Ale to ****

Makro1993 w całej Polsce taki sam był :wink: Próbny był w każdym województwie inny. Ja na próbnym miałem tematyke o rowerach czy coś takiego :stuck_out_tongue: :smiley: A wy ?

Ja już 4 lata temu pisałem… i miałem… hm… 38 punktów. :stuck_out_tongue:

a ja nie pisałam testu :slight_smile: cudowna reforma mnie jeszcze nie objęła, chociaż ten z gimnazjum pisałam :smiley:

Ja rok temu miałem 39 punktów. Był o wiele łatwiejszy od wszystkich próbnych ;]

Próbny był łatwiejszy, chociaż przez nieuwage dostałem 34 pkt, a tak było by 37.

Tutaj liczę na podobną punktację… :slight_smile:

Ja 2 latka temu zdawałem ten egzamin :stuck_out_tongue: I wspominam go miło, nie było żadnych problemów. I ustukałem 35pkt :mrgreen: Ciekawe co będzie na gimnazjalnym za rok…

Ja pisałem go w zeszłym roku. Wg mnie próbny był trudniejszy od tego właściwego, gdyż w próbnym miałem 32 pkt(drugi wynik w klasie :smiley: ), a we właściwym 39 pkt :wink:

Ja pisałem go 2 lata temu i miałem chyba 22pkt ;p

Ja też. jesli mielismy te same tematy tzn. cos związane z woda to to było prosciutkie bardzo u nas najsłabije to było 16pkt :open_mouth:

hehe patrząć okiem licealistki to ten sprawdzianik był banalny ^^ hehe, szkoda ze takiego poziomu nie ma w liceum :stuck_out_tongue: a tak w ogole to czemu sie przejmujecie punktami? przeciez one sie nie licza… i tak was musza przyjac do rejonowego gimnazjum :stuck_out_tongue: z testem gimnazjalnym juz gorzej bo naprawde musisz cos umiec i sie uczyc zeby cie przyjeli do dobrej szkoly :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 04.04.2006 (Wto) 15:14

o maturze już nic nawet nie wspomne… :stuck_out_tongue:

W gimnazjum uchodziłem za lewusa… ;] Na test gimnazjalny poszedłem na kacu…(to sie nazywa odpowiedzialność :mrgreen: ) i ustukałem 80 punktów. Raczej nie uwazam ze sie uczyłęm… poporstu trzeba podejść do tego na luzie i nie stresować sie, czytać wszytsko dokladnie 3 razy a jesli trzeba to więcej, i nie wpadać w panike jak sie czegoś nie wie tylko przejść dalej, a jeśli starczy czasu to przejść do tego później, i probować rozwiazac. Nie bać sie rozwiazywać… nikt wam za błąd punktów nie odejmie… a jak bedzie dobrze to dodadzą.

A co do testów w 6 klasie to one fatycznie za bardzo sie nie licza :stuck_out_tongue:

To już inna bajka :slight_smile:

Jeśli chodzi o test gimnazjalny to na humana się wogóle nie uczyłem, a na mat-przyr tylko wzorów z fizy. I mój wynik to:

human: 39 pkt

mat-przyr: 42 pkt

:slight_smile:

A moja koleżanka na próbnym (6 klasa ) miała 2 !!