Jak wam sie podoba Office 2007

(York09) #1

Jak dla mnie to może niezły , ale pierwsze wrażenie to koszmar

nic nie umię, musze sie uczyć odnowa

Osobiści to przesiadłem się z Office 2000, tam sie czułem jak w domu

a wasze pierwsze wrażenie ???

(Mail) #2

Rambo01 , ja nawet tego nie instalował, bo to badziewie.

Wole, starego, dobrego 2003 :slight_smile:

(Blu Ek) #3

Mi tam sie podoba ładny design i dość łatwo się nauczyć go obsługiwać.

(system) #4

MI szybciej sie otwierają pliki worda ... Odrazu ... No i ogólnie jest o wiele wydajniejszy

(Pbk24) #5

Ja mam Worda 2000 (nie całego Offica 2000). W tym roku kupiłem Offica 2007 Professional Plus za 284 zł brutto - wersja dla studentów i nauczycieli. No cóż mocno się rozczarowałem. Te same błędy np. wyjustowanie tekstu tak aby był równomiernie rozłożony w linijce zawiera ten sam błąd co pozostałe wersje (jednen wyraz jest na początku linijki a drugi na końcu, co powoduje, że tekst jest rozjechany). Ale najgorsze to wydajność Offica 2007. Plik zawierający 232 strony (ok. 160 tys znaków) w Wordzie 2007 otwierał mi się przez 50 sekund (nawet myślałem, że się zawiesił), a w Wordzie 2000 ok 12sek. Koszmar- a komp jest w miarę mocny procek E6600 i 2GB ramu. Standardowo miało być, że będzie można eksportować pliki do PDF. I owszem można. Ale po instalacji i aktywacji należy sobie ściągnąć odpowiednią wtyczkę ze strony MS, a ponieważ jest tam totalny bajzel jest to nielada wyczyn.

Inaczej mówiąc- gdyby nie atrakcyjna cena to bym tego badziewia nie kupił zwłaszcza, że instalując tzw office compatability pack, Office 2000 bez problemu otwiera nowe formaty plików docx itd.

(pakeroso) #6

a mnie przypadł on już do gustu (również przesiadłem się z Office'a 2000).

Na początku szok a teraz stwierdzam że jest dużo bardziej ergonomiczny, konfigurowalny (chociaż troszkę czasu to zajmuje) i intuicyjny od poprzednich wersji. Jest też chyba ładniejszy nieco wizualnie.

Niestety zabiera dużo zasobów komputera (zwłaszcza miejsca na dysku).

Za to element Picture Manager to totalna lipa - 1/5 starego Photo Editora i za to Microsoftowi daje wielkiego --- .

(system) #7

Ja też

Miałem zainstalowane , i powiem że jest funkcjonalny, ale nieźle muli. Jak ktoś jest wymagający to może zainstalować tego " olbrzyma" lecz nie jestem z jego zadowolony więc powróciłem do dobrego 2003 :slight_smile:

To fakt. Ja na początku (przechodządz z 2003) miałem problemy.

Ale pamięciożerny.

To moze się skuszę :wink:

No mnie też. To WORD 2007 mi wyświetla się przez 30 s. a potem jeszcze dokument...

To fakt.

No to ja się podzielę. Jak napiszesz coś w Word (2007) w standartowej czcionce to i tak w 2003 będziesz musiał ją przestawiać bo będzie ona cieńka i brzydka.

(Lukaszxp) #8

Według mnie, Office 2007 rulez

(xomo_pl) #9

mam Office 2007 i jestem zadowolony- super design, wygodniejsza obsługa niż w wersji 03. W starszych wersjach office'a nie podobało mi się menu- tu jest świetne.

(Pliki220) #10

ja mam od dawana wersje proffesional i najbardziej mi przypadły Word, i Outlook, jest po prostu razy lepszy od offica 2000, 2003 i jednym słowem od wszyskich, najbardzie spodobał mi się interfej, raz dwa mogłem napisać dokument a nie musiałem szukać opcji w Office 2003, Outlook cały czas mam włączony i mi nie przeszkadza, a co do pamięci to mie nie interesuje mi word bierze 30 MB RAM, a outlook niecałe 50 MB ale i tak mniej niż OpenOffice który mi brał 200 MB RAM to był koszmar niebieski ekran to pojawiał się niemal zawsze.

(Ford Fokus) #11

U siebie mam Office 2003, a w szkole na jednym komputerze jest 2007, za nic bym go nie zamienił :slight_smile: 2003 jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze.

(Pliki220) #12

moja szkoła poszła dalej na wszystkich kompach jest zainstalowany Office 2007.

(Lukaszeknoszczyk14) #13

Ten nowy office jest super" ma przyjazny interface, wszytsko jest fajnie poukładane, POLECAM! !!

(Karczyk1) #14

Office 2007 gościł na moim komputerze tylko przez 30 dni - wersja testowa.

Teraz używam OpenOffice 2.2.1 i jestem jak najbardziej zadowolony.

(Pawbrotm) #15

Office 2007. Jeden z lepszych wersji Office. Przyzwyczaiłem się w parę dni, ale ponieważ jeszcze w wielu miejscach spotkam starsze wersje Office, żeby nie odzwyczaić się od menu używam FrontPage'a 2003.

(mareksolak) #16

A ja mam 2003 i nic lepszego nie szukam

(klopas) #17

office 07 jest przyszłościowy i łatwiej się dostosować do menu niz w starszych

powiem tak:

masz celerona 1ghz i 128mb ram i grafe gf 2 mx ??

korzytstaj z 03 bo lepszy ci nie pójdzie...

masz lepszy? przyzwyczajaj się do 07

(:: Radziu ::) #18

Office 2007 jest bardzo ładnie zaprojektowany pod względem wizualnym.

Używam go i jestem zadowolony.

(Peter Mac83) #19

mi sie również bardzo podoba, szybciej idzie coś znaleść niż w 2003, wydajność bardzo dobra, trochę długo sie instaluje to na minus :slight_smile: mój nauczyciel go bardzo gani i mówi ze sie nie przesiądzie na niego dopóki nie bedzie to konieczne :slight_smile: ale on to w ogóle nie preferuje nowości :]