Jak wam sie podoba Office 2007

Jak dla mnie to może niezły , ale pierwsze wrażenie to koszmar

nic nie umię, musze sie uczyć odnowa

Osobiści to przesiadłem się z Office 2000, tam sie czułem jak w domu

a wasze pierwsze wrażenie ???

Rambo01 , ja nawet tego nie instalował, bo to badziewie.

Wole, starego, dobrego 2003 :slight_smile:

Mi tam sie podoba ładny design i dość łatwo się nauczyć go obsługiwać.

MI szybciej sie otwierają pliki worda … Odrazu … No i ogólnie jest o wiele wydajniejszy

Ja mam Worda 2000 (nie całego Offica 2000). W tym roku kupiłem Offica 2007 Professional Plus za 284 zł brutto - wersja dla studentów i nauczycieli. No cóż mocno się rozczarowałem. Te same błędy np. wyjustowanie tekstu tak aby był równomiernie rozłożony w linijce zawiera ten sam błąd co pozostałe wersje (jednen wyraz jest na początku linijki a drugi na końcu, co powoduje, że tekst jest rozjechany). Ale najgorsze to wydajność Offica 2007. Plik zawierający 232 strony (ok. 160 tys znaków) w Wordzie 2007 otwierał mi się przez 50 sekund (nawet myślałem, że się zawiesił), a w Wordzie 2000 ok 12sek. Koszmar- a komp jest w miarę mocny procek E6600 i 2GB ramu. Standardowo miało być, że będzie można eksportować pliki do PDF. I owszem można. Ale po instalacji i aktywacji należy sobie ściągnąć odpowiednią wtyczkę ze strony MS, a ponieważ jest tam totalny bajzel jest to nielada wyczyn.

Inaczej mówiąc- gdyby nie atrakcyjna cena to bym tego badziewia nie kupił zwłaszcza, że instalując tzw office compatability pack, Office 2000 bez problemu otwiera nowe formaty plików docx itd.

a mnie przypadł on już do gustu (również przesiadłem się z Office’a 2000).

Na początku szok a teraz stwierdzam że jest dużo bardziej ergonomiczny, konfigurowalny (chociaż troszkę czasu to zajmuje) i intuicyjny od poprzednich wersji. Jest też chyba ładniejszy nieco wizualnie.

Niestety zabiera dużo zasobów komputera (zwłaszcza miejsca na dysku).

Za to element Picture Manager to totalna lipa - 1/5 starego Photo Editora i za to Microsoftowi daje wielkiego — .

Ja też

Miałem zainstalowane , i powiem że jest funkcjonalny, ale nieźle muli. Jak ktoś jest wymagający to może zainstalować tego " olbrzyma" lecz nie jestem z jego zadowolony więc powróciłem do dobrego 2003 :slight_smile:

To fakt. Ja na początku (przechodządz z 2003) miałem problemy.

Ale pamięciożerny.

To moze się skuszę :wink:

No mnie też. To WORD 2007 mi wyświetla się przez 30 s. a potem jeszcze dokument…

To fakt.

No to ja się podzielę. Jak napiszesz coś w Word (2007) w standartowej czcionce to i tak w 2003 będziesz musiał ją przestawiać bo będzie ona cieńka i brzydka.

Według mnie, Office 2007 rulez

mam Office 2007 i jestem zadowolony- super design, wygodniejsza obsługa niż w wersji 03. W starszych wersjach office’a nie podobało mi się menu- tu jest świetne.

ja mam od dawana wersje proffesional i najbardziej mi przypadły Word, i Outlook, jest po prostu razy lepszy od offica 2000, 2003 i jednym słowem od wszyskich, najbardzie spodobał mi się interfej, raz dwa mogłem napisać dokument a nie musiałem szukać opcji w Office 2003, Outlook cały czas mam włączony i mi nie przeszkadza, a co do pamięci to mie nie interesuje mi word bierze 30 MB RAM, a outlook niecałe 50 MB ale i tak mniej niż OpenOffice który mi brał 200 MB RAM to był koszmar niebieski ekran to pojawiał się niemal zawsze.

U siebie mam Office 2003, a w szkole na jednym komputerze jest 2007, za nic bym go nie zamienił :slight_smile: 2003 jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze.

moja szkoła poszła dalej na wszystkich kompach jest zainstalowany Office 2007.

Ten nowy office jest super" ma przyjazny interface, wszytsko jest fajnie poukładane, POLECAM! !!

Office 2007 gościł na moim komputerze tylko przez 30 dni - wersja testowa.

Teraz używam OpenOffice 2.2.1 i jestem jak najbardziej zadowolony.

Office 2007. Jeden z lepszych wersji Office. Przyzwyczaiłem się w parę dni, ale ponieważ jeszcze w wielu miejscach spotkam starsze wersje Office, żeby nie odzwyczaić się od menu używam FrontPage’a 2003.

A ja mam 2003 i nic lepszego nie szukam

office 07 jest przyszłościowy i łatwiej się dostosować do menu niz w starszych

powiem tak:

masz celerona 1ghz i 128mb ram i grafe gf 2 mx ??

korzytstaj z 03 bo lepszy ci nie pójdzie…

masz lepszy? przyzwyczajaj się do 07

Office 2007 jest bardzo ładnie zaprojektowany pod względem wizualnym.

Używam go i jestem zadowolony.

mi sie również bardzo podoba, szybciej idzie coś znaleść niż w 2003, wydajność bardzo dobra, trochę długo sie instaluje to na minus :slight_smile: mój nauczyciel go bardzo gani i mówi ze sie nie przesiądzie na niego dopóki nie bedzie to konieczne :slight_smile: ale on to w ogóle nie preferuje nowości :]