Jak wejsc do biosu w Asus A78X

Mam taki problem dotyczy on tego ze nie moge wejsc do biosu w starym komputerze w celu ustawienia ktory naped ma botowac moze mi ktos powiedziec jak sie wchodzi do niego w Asus A78X bios Award Modular (04/09/04) stary komputer stacjonarny z gory dzieki za pomoc.

Do biosu Award najczęściej wchodzi się klawiszem Delete.

No to to ja wiem ale do tego nie moge wejsc komputer jest stary wiec bios do nowych nie nalezy do nowych jak startuje komp to pisze ASUS A78X .Jak ktos wie jak wejsc to niech pisze.

chyba chodzi ci o płytę Asus A7v8x

musisz klikanac DEL, gdy tylko kliknisz przycisk włączania, bo jak już będzie napis Asus … to już za póxno :smiley:

Sprawdze ale watpie zeby dzialalo.

Jeżeli masz jakąś egzotyczną płytę asusa spróbuj także F2, F6, F9, F10, F12. :slight_smile:

f 10 i 12 to bootowanie

mając F2 nie masz wcale egzotycznej płyty

najlepiej trzymać od razu F2 i del

Lepszym sposobem byłoby gdybyś wciskał je na przemian, wtedy będzie większa szansa że któryś z nich zadziała :slight_smile:

Mam taką płytę. Do BIOSU wejdziesz na pewno za pomocą klawisza Del, musisz go wcisnąć i trzymać od razu po pierwszym “piknięciu” biosu - trzymaj Del do usłyszenia dzwięku, jak zwolnisz przycisk pojawi się główne okno.

Najlepiej naciskaj del, większe prawdopodobieństwo, że się dostaniesz

Nie wiedziałem że są ludzie którzy nie potrafią wejść do biosu własej płyty głównej =D>

Kolego PowerX kurna ciekawe czy byś sam wszedł ja umniem wejść do biosu na każdym komputerze na tym sie tylko zdarzyło że nie mogłem wejść.Dobra mniejsza oto już jakoś zainstalowałem system Win XP na tym złomie z procesorem 1,46 Ghz ale jednego pliku nie mogłem usunać dobrze że to nie mój komputer.Co do tego biosu nawet nazwy jego nie widac było odrazu pojawia sie okno ASUS A78X pierwszy raz się z takim czymś spotkałem że do biosu wejść sie nie dało.Jeśli następnym razem bede robił ten komputer to sprawdze bo w niedługim czasie napewno do mnie wróci.

To w takim razie sorry :slight_smile:

No i wykrakałem komp przyszedł do mnie po dwóch dnia użytkowania przez te osoby padł system cały nie mogłem tego biosu uruchomić dopiero po wciśnięciu wszystkich klawiszy jakoś udało mi się wejść do biosu ustawiłem botowanie uaktualniłem port usb ale nadal on nie działa czy trzeba jeszcze coś jeszcze zmienić w biosie czy jak nie działa to znaczy ze porty są uszkodzone???