Jak wejśc do biosu - windows7

Jak wejśc do biosu i wyłączyć zintegrowaną grafikę w bios oraz wpiąć dodatkową grafikę? 

Gdy naciskam Del lub F2 wyskakuje takie cos jak na załączonym załączniku 

 

post-219592-0-02549000-1433953786_thumb.

Chcesz wejść do biosu z pod maszyny wirtualnej? Marne szanse :wink:

na moim kompie tez próbowałam i to samo :wink:

chcialam tylko zrobić screena z maszyny zeby pokazać jak to wygląda gdy próbuje wejść

Najprawdopodobniej wciskasz ten klawisz zbyt późno lub dostęp do bios na twojej karcie wywołuje się innym klawiszem. Sprawdź w instrukcji do płyty głównej

Hej,

A nie prościej po prostu wyłączyć komputer, zamontować nową kartę, podłączyć do niej monitor i uruchomić komputer? Karta zintegrowana będzie automatycznie wyłączona, gdy do portu graficznego podłączysz kartę graficzną.

Pozdrawiam,

Dimatheus

no ok dzięki poszukam instrukcji, na innym komoputerze jak sprawdzałam to bios szło włączyć tak jak włączałam ^^ 

Hej,

Swoją drogą przy uruchamianiu komputera pokazuje się informacja o tym, jakiego klawisza użyć, by wejść do konfiguracji BIOS’a. Zwykle komunikat brzmi: Press [F2] to BIOS setup.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli monitor odpala się dłużej niż wyświetla się ta informacja (a domyślam się że tak jest skoro tego nie zauważyła) to nic nie poradzi. Może też mieć w opcjach ustawione szybie uruchamianie co dodatkowo skraca czas wyświetlania informacji.

Ewentualnie “Press [przycisk] to enter BIOS Setup”. :slight_smile: