Jak wejśc do biosu - windows7

(Agnieszkar24r) #1

Jak wejśc do biosu i wyłączyć zintegrowaną grafikę w bios oraz wpiąć dodatkową grafikę? 

Gdy naciskam Del lub F2 wyskakuje takie cos jak na załączonym załączniku 

post-219592-0-02549000-1433953786_thumb.

(pocolog) #2

Chcesz wejść do biosu z pod maszyny wirtualnej? Marne szanse :wink:

(Agnieszkar24r) #3

na moim kompie tez próbowałam i to samo :wink:

chcialam tylko zrobić screena z maszyny zeby pokazać jak to wygląda gdy próbuje wejść

(pocolog) #4

Najprawdopodobniej wciskasz ten klawisz zbyt późno lub dostęp do bios na twojej karcie wywołuje się innym klawiszem. Sprawdź w instrukcji do płyty głównej

(Dimatheus) #5

Hej,

A nie prościej po prostu wyłączyć komputer, zamontować nową kartę, podłączyć do niej monitor i uruchomić komputer? Karta zintegrowana będzie automatycznie wyłączona, gdy do portu graficznego podłączysz kartę graficzną.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Agnieszkar24r) #6

no ok dzięki poszukam instrukcji, na innym komoputerze jak sprawdzałam to bios szło włączyć tak jak włączałam ^^ 

(Dimatheus) #7

Hej,

Swoją drogą przy uruchamianiu komputera pokazuje się informacja o tym, jakiego klawisza użyć, by wejść do konfiguracji BIOS’a. Zwykle komunikat brzmi: Press [F2] to BIOS setup.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(pocolog) #8

Jeśli monitor odpala się dłużej niż wyświetla się ta informacja (a domyślam się że tak jest skoro tego nie zauważyła) to nic nie poradzi. Może też mieć w opcjach ustawione szybie uruchamianie co dodatkowo skraca czas wyświetlania informacji.

(Jraduszewski) #9

Ewentualnie “Press [przycisk] to enter BIOS Setup”. :slight_smile: