Jak wejść do konfiguracji Linksys WAG200G?

Mam ten router i chcę wejść do opcji konfiguracji. Nie wiem jak. Przez strone 192.168.1.1 nie mogę, bo nie przyjmuje mojej nazwy użytkownika i hasła. Jak to zrobić?

telmawilma , reset . (Wszystkie ustawienia zostaną usunięte) rutera przez wciśnięci przycisku na nim i wpisanie domyślnego loginu i hasła.

Sprawdz na instrukcji lub na router"ze jaki jest user i hasło i spróbuj ponownie :idea:

przeważnie jest to:

user:admin

pass:password

:arrow: Sprawdz też na 192.168.0.1 jeżeli na *.*.1.1 ci nie wejdzie.

^ ^ ^

JAK WYŻEJ - RESET -> ZALOGUJ SIE PRZEZ USTAWIONE DANE LUB PODSTAWOWE

Tylko że jak nie umie to od nowa konfiguracja.

@up Skoro na 192.168.1.1 mu się otwiera panel logowania to jak na 192.168.0.1 może być już coś innego.

Brama domyślna to jest router.

Próbój, jeżeli sam go ustawiałeś to powinieneś znać dane, a jeżeli ustawiałeś go i poprostu zapomniałeś to reset i chyba problemów z ustawieniem wszystkiego od początku nie będziesz miał.

adiq , mam taki ruter przy domyślnym sofcie użytkownik i hasło to admin, adres IP do rutera kolega także wpisuje dobry.

Mozecie powiedziec jak powinien wygladac taki reset, bo wydaje mi się że zrobiłam to dobrze, ale kiedy z płytą podłączam wszystko od początku, to w pewnym momencie sprawdza on dostęp do bramki i pyta o nazwe użytkownika i hasło.

I jeszcze jedno, czy ten reset robi się przy odłączonym od zasilania routerze?

telmawilma , np. wykałaczką / zapałką wciskasz przycisk przytrzymujesz przez chwilę i tyle :).

jlasinski dziękuję bardzo, udało mi się to zrobić. Wcześniej chyba za krótko przyciskałam ten reset :slight_smile: