Jak wejsc do mojego kompa?

Mam problem bo niewiem jak moge wejsc do swojego kompa.A wiec jestem teraz w niemczech a chcialbym teraz cos sciagnac z mojego kompa w polsce jak to zrobic?

jakie masz sytem czy IP publiczne stałe :?:

mam windows xp i neostrade w polsce

Skoro masz Windows XP to jest takie coś jak Pulpit Zdalny Poczytaj sobie. Ale raczej nic nie pobierzesz poniewaz tez musiałbys cos poustawiac w polsce na komputerze.

BOGDAN380 raczej mało mozliwe

  1. Kompa musiłbyś mieć włączonego,

  2. Skąd będziesz znał IP?

  3. W Neo jest zmienne

  4. Jesteś aż takim dobrym hakerem? :stuck_out_tongue:

Musiałbyś powiedzieć komuś kto jest przy tym kompie żeby podał ip i włączył pulit zdalny, później połączyć się z tym kompem i postawić na nim serwer, na którym udostępnisz pliki i pobrać je :stuck_out_tongue: skomplikowane nie? :stuck_out_tongue:

Śrubokręt, wkładasz jedną nogę… I jak stwierdzisz że masz wystarczająco małą obudowę rezygnujesz z dalszej procedury gdyż nie ma ona sensu, wejście w komputer jest podobne do wejścia w zwykły karton…

Na poważnie:

Niemożliwe…

Dokładnie, nawet jakbyś znał swoje STAŁE IP-Musiałbyś być dobry w te klocki żeby włamać się do swojego kompa…

przy zmieniych IP najlepiej jest zainstalować sobie aplikacje Hmachi, która tworzy sieć VPN

mam IP i komp w polsce jest wlaczony ale dalej nic niewiem

przecież jest program no-ip

chcąc nie chcą po drugiej stronie muis sie znadjdować druga osoba, żby np zezwolić czy skonfigurować Pulpit Zdalny, może to być systemowy bądź aplikacje do Administracji Zdadlnej :wink:

widze ze to ciezka sprawa dla mnie.dzieki