Jak wejść na serwer nie mając gry?

Witam.

Mam takie pytanie.Chciałabym wejść na serwer(call of duty) ale nie mam gry.Mój chrześniak zażyczył sobie taką grę,a ja chciałabym po prostu zobaczyć czy to jest aby dla niego.Miałam kiedyś medal of honor ale to była gra oryginalna i była tam taka opcja wejścia na tryb multiplayer.Czy można jakoś sie dostać na taki serwer nie mając gry?Próbowałam poprzez Tle all seeing eye ale jakoś nie mogę sobie poradźić.Znam kilka serwerów z call of duty ale nie wiem jak wpisać i gdzie ip by tam wejść.Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje.

Musisz mieć grę i licencję.

W kontekście wieku czy upodobań?

Jeśli to 1:

CoD

ESRB Mature (M),

PEGI: 16+

CoD2

ESRB: Teen (T),

PEGI: 16+

CoD4:MW

ESRB: M

PEGI: 16+

OFLC: MA15+

USK: 18

CoD:WaW

ESRB: M

PEGI: 18+

OFLC: MA15+

CoD:MW2

BBFC: 18

ESRB: M

OFLC: MA15+

OFLC: R18

PEGI: 18+

Jeśli to 2: Na youtube jest sporo materiałów z gameplay i mechaniką rozgrywki.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda gra najprościej wejść na stronę YouTube i poszukać tam

filmów i recenzji danej gry.

Sądzę że chrześniak chce najnowszą odsłonę czyli Cod: Modern Warfare 2, jeśli nie jest pełnoletni odradzam kupno. Grałem w tą grę i jest jedna misja bardzo kontrowersyjna w której strzela się do cywili na lotnisku. Nie chcę się bawić w psychologa ale myślę że ta część na prawdę nie jest dla osób poniżej 18 lat.

Dziękuje bardzo za wszelkie info na temat gry…recenzje znam bardzo dobrze.Chodziło mi i chodzi nadal o możliwość przetestowania gry na jakimś serwerze.Słyszałam,że są takowe programy dzięki którym można się na taki serwer dostać.Miedzy innymi ten o którym wcześniej pisałam.Ot,po prostu chciałabym wiedzieć czy gra jest na tyle trudna by była dla chłopaka zabawą a nie udręką.

Pozdrawiam.

Cod 6 MW2 jest bardzo łatwy i krótki znaczy zależy to na jakim poziomie będzie grał :smiley:

Nie chodzi o to czy Chrześniakowi będzie się łatwo grać, tylko czy nie wypaczy to jego młodego umysłu.

Niestety, jak w każdej grze multi można bez większych problemów trafić na ludzi którzy (o ile korzystają z pomocy mikrofonu), nie przebierają w słowach i raczej zwracanie się do kogoś per “ch***u”, “skur***elu” jest niczym szczególnym (co prawda moim przykładem jest głównie CounterStrike, aczkolwiek w najnowszą odsłonę CoD na pewno gra cała masa tego typu ludzi).

Jeżeli chodzi o single player, to już kolega mawro2 wypowiedział się moim zdaniem wystarczająco.

Panowie;-)

Bardzo wam dziękuje za wszelką pomoc w temacie która gra jest dobra i jaką należy kupić;-)Ale moje pytanie miało zupełnie inny charakter.Więc je powtórzę.Czy jest możliwość wejścia na serwer nie mając gry?Czy np.program The all seeing eye umożliwia taką opcję?I gdzie można znaleźć w pełni działającą wersje?

Pozdrawiam.

Nie ma takiej możliwości.

Jak ktoś wyżej zasugerował, możesz skorzystać z YouTube.