Jak wgrać bazę na stronę

Witam, chciałbym wgrać forum phpbb by przemo na stronę, jak to mam dokładnie zrobić, przez ftp ??

ale o co Ci dokładnie chodzi? o zwykłą instalację phpbb czy o includowanie części forum na stronę?

hmm… połączyć się za pomocą dowolnego programu FTP (Total Commander, FileZilla) wykorzystując ustawienia, które otrzymałeś po rejestracji w serwisie hostingowym i przeciągnąć pliki forum do odpowiedniego folderu na serwerze, lub jeśli nie ma podziału na foldery to bezpośrednio “tam gdzie ci się połaczyło”. Potem wchodzisz na swoje forum przez przeglądarkę i odpala Ci się instalator, tam masz już wszystko opisane, wpisujesz odpowiednie ustawienia MySQL, które również uzyskasz na stronie firmy hostingowej.

zalecam nie wgrywać forum!

Ja biore już zainstalowane.

są na stronie http://www.ok1.pl!

Zaufaj mi :wink:

Złączono Posta : 10.07.2007 (Wto) 18:34

hehe kutar a co z chmodami

Jeśli masz już wgrane forum no to ktoś może ci sie do panelu admina wkraść

Złączono Posta : 10.07.2007 (Wto) 18:34

hehe kutar a co z chmodami

Jeśli masz już wgrane forum no to ktoś może ci sie do panelu admina wkraść jeśli chmodów nie wpiszesz

no chmody, racja xD samo wgranie forum to taka nieskomplikowana sprawa że takie “trywialne” sprawy mi umkły w powyższym opisie xD

Ale dołączę się do Twoich słów, że jak się nie umie wgrać paru plików na serwer to lepiej użyć jakiegoś gotowca z serwisu “forumowego”. czy to jakieś ok1.pl czy fora.pl czy cokolwiek jeszcze innego.