Jak wgrać eeprom do D900i?

Witam taki mam problem po wklepywaniu kodów dzięki którym miałem chęć zdjąć simlock z Samsunga D900i zauważyłem ze numer imei to same zera oraz że na telefonie mam komunikat “błąd sieci” Co mogę teraz zrobić? proszę mi tylko nie pisać o serwisie bo to to wiem, pytam czy samemu można jakoś sobie z tym poradzić?? googlowałem już godzinę i nic nie znalazłem… proszę o pomoc. ponoć wgranie eeprom pomaga ale jak to zrobić??

Zdejmowanie simlocka jest balansowaniem na granicy piractwa/nielegalności i nie wiem jak to będzie widziane przez moderatorów. Nie mniej jednak jedynym wyjściem jaki ja widzę jest wgranie oryginalnego softa producenta (ten co jest najwyrażniej padł).

Niżej podaje linka do wątku na innym forum z tym samym problemem co twój i temu gościowi pomogli więc rób to co tam pisze…

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1041868.html

wszystko cacy ale te sposoby są przy użyciu box a którego ja nie posiadam i posiadać nie będę.

“Zdejmowanie simlocka jest balansowaniem na granicy piractwa/nielegalności” co do tego zdejmowanie SIM-locka nie jest piractwem jedyne konsekwencje to utrata gwarancji więc o piractwie nie ma w ogóle mowy… każda sieć zakłada SIM-locka. To jest normalne ale ściągnięcie go nie ma nic wspólnego z piractwem! !!

IMHO nie powinno się brać za coś takiego w domowych warunkach, bo zawsze jest ryzyko, że stanie się właśnie coś takiego jak tobie. Na innych forach podają podobne rozwiązania, więc chyba sam nic z tym nie zrobisz…

Nie prawda, bo ja mam w play i nie mam simlocka.