Jak wgrać gry na mój telefon?

Witam! Ostatnio zakupiłem telefon na Allegro jest hińskiej marki Tengyu T808 i niemoge wgrać gier. Mam taką stronke która działa tylko na telefon www.waptrick.com a i kto chce pobierać gry za grosze to jak ma karte z heyah to niech uaktywni tani internet kodem *100*1*1# i za 1 gre zapłaci jakieś 2 grosze a bez kodu jakieś 50 groszy nawet te co w gazecie są za 10zł ale do tematu jeśli ktoś wie jak wgrać gry na ten telefon np. pobrać instalke ze strony telejava.pl lub java4siemens.pl i wrzucić przez program na ten telefon?

To jakaś kolejna Hinska podróba, nie dziwię się że JAVA ci nie chce chodzić… czy ten telefon ma naprzykład wejście na kartę pamięci ? Jeśli tak to wrzóc tam gierke i spróbuj uruchomić w telefonie.

Ma karte micro sd 2gb była w zestawie i próbowałem tak robić i nic z tego trzeba mieć jakieś inne gry dla tego telefonu jedna gra jest na tym telefonie i chodzi.

Z tego co przeczytałem tutaj to na CD z którym telefon przyjechał powinny być jakieś gry :slight_smile:

No ale w tym problem że niema w zestawie żadnej płyty.

Jak sobie możesz przetłumaczyć to to mi wyskoczyło po wpisaniu w GOOGLE: Tengyu T808 CD --> Zobacz tutaj

A mam gdzieś te gry niechce mi sie tyle mordować żybe wgrać pare gierek.

a spróbuj skontaktować sie z tym od kogo kupiłes moze fon potrzebuje specjalne rozszerzenie lup aplikacje daj znac czy udało ci sie cos wykabinowac. http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=31733