Jak wgrać mapy do Nawigacji Navman iCN 550?

Witam zwracam sie tutaj z takim problemem. Zakupiłem navigacje satelitarna Navman iCN550 w Angli i przywiozłem ją tutaj.Najgorsze jest to ze nie ma mapy polski.Wiec sie postarałem o jest to mapa z tele Atlasu, wszystko jest ok cacy tylko ze mam to jako 160 mb pliki dokładnie 5 image, .cue .ccd .ccp img, probuje to jakos wgrac do navigacji ale nie moge, raz mowi mi ze za malo miejsca co mnie bardzo rozsmiesza gdyż jest wolnego 2,2 gb a raz dochodzi do 100% i wyskakuje jakis błąd o braku aktywności Navigacji, bez sensu. Aktualizowałem oprogramowanie do Navi na ich domowej stronie i dalej nie wiem co jest. :cry: nie mam juz pomysłów do tej navigacji jak ktoś może podsunąc jakiś pomysł chętnie z niego skorzystam. Pozdrówka i Dzięki !

…Ty te pliki bezpośrednio do tego nawigatora kopiujesz?

…oprogramowanie do instalacji map powinno być na CD, więc stawiam na to, że trzeba wypalić te pliki na CD (to są pliki obrazu płyty), zainstalować na kompie, a potem podpiąć urządzenie do komputera i dopiero za pomocą zainstalowanej aplikacji skopiować mapy do nawigatora.

Zerknij tu.

http://forum.garmin.pl/