Jak wgrać PATCHE do K800i XS'em++?

Tak jak w temacie. Mam wersję 3.1 XS’a i gdy podłączam telefon do komputera i łacze go z programem, klikam PATCH pokazuje plik docelowy PATCHA ale nie mogę kliknąć żeby się załadował. Prosze o pomoc.

Do patch’y polecam SeTool2lite 1.11

Odpalasz program -> wybierasz K800i -> zaznaczasz Bypass DB2020 security -> w polu Files: wybierasz czysty plik MAIN softu -> w polu MISC files: wybierasz patch -> klikasz Flash -> podłączasz telefon z wciśniętym C.

Dalej postępuj zgodnie z zaleceniami programu.

no nie i znowu ta sama odpowiedź na wszystkich forach. Czy nie ma wogóle opcji wgrania XS’em?? Proszę was. Z SETool2lite miałem złe doświadczenie proszę was o instrucję do XS’a! !!

Nigdy nie wgrywałem patch’y do K800i XS’em, dlatego nie bardzo mogę pomóc, za to często robię to w/w przeze mnie programem i nigdy nie miałem problemów.

Jakie masz te złe doświadczenie?

Naprawdę prosta sprawa wgrać patch w/w programem.

Neon1992: Czy wgranie patcha takim sposobem opisanym tutaj przez podany rzez Ciebie program wiąże się ze stratą gwarancji?

każda integracja w soft to strata gwarancji…

Już straciłeś gwarancję, znalazłem twój wcześniejszy temat o wgraniu softu i z tą ingerencją właśnie straciłeś gwarę.

kurde mam ochotę na flash menu czy nowy lepszy soft i nowe stery jednak kurde ta głupia strata softu. Niby te SE bez awaryjne, jednak… sam nie wiem… szkoda mi gwarancje stracić, jeszcze cały rok mi jej został.

EDIT: jest może opcja aby soft oryginalny który teraz mam w fonie skopiować na dysk zainstalować nowy soft a w razie problemów zmienić soft modyfikowany na oryginalny wcześniej skopiowany da tak rade?

Nie ma takiej opcji.

dziękuje za odpowiedź

no właśnie awaryjne ale to co się może w nich zepsuć to każdy serwis powinien naprawić (najczęściej chyba rzeczy które padają to joye, fastporty i taśmy, a najbardziej obudowy :smiley: )

OK skończmy ten offtopic temat wyczerpany. Ale jak już i tak offtop to w sumie można coś napisać. MI się własnie w SE K770 fastport psuje. Wejście mi nie łączy. Jak podpinam np. głośniki to muszę kilka razy tak przekręcać te wtyczkę, żeby mi łączyły i grały.