Jak wgrać spolszczenie do najnowszego Simcity? Można zmienić język gdzieś w kodzie gry czy coś?

Kupiłem na Allegro konto na Origin z Simcity 5. Wszystko normalnie. Zainstalowałem i wszystko działa. Problem w tym, że jest po Angielsku, a chciałbym po Polsku.

Pobrałem spolszczenie, plik o nazwie ,Spolszczenie do SimCity 5.rar’’. Link do niego jest w opisie https://www.youtube.com/watch?v=By1-WCb3byc. Widziałem na jakimś forum takie coś:

 

,W rejestrze wchodzisz do:

Kod:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Maxis\SimCity]

Nie lepiej prościej ?

 

1. Zaloguj się na swoje konto poprzez klienta Origin.

,4. Po odinstalowaniu gry, w kliencie gry wybierz w górnym lewym rogu Origin > Ustawienia aplikacji > Język klienta Origin i ustawiamy na język, który gra przy instalacji wyczyta(czeski, norweski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, finlandzki, węgierski, włoski, japoński, holenderski, polski, portugalski, brazylijski, rosyjski, szwedzki, chiśki)’’

Ale ja mam ustawione cały czas na Polski i że tak powiem ■■■■.

 

Możliwe że osoba od której kupiłeś konto zakupiła właśnie angielską wersję gry. Zobacz w menu gry czy masz możliwość zmiany języka ?

Nie mam. Są opcje ale nie ma zmiany języka. Możliwe że to angielska wersja… Ale co z tym spolszczeniem?

Napisz do EA jak ci nie pomogą domagaj się zwrotu kasy od tego co kupiłeś.

 

Nic mu to nie da bo kupił konto, a nie grę.