Jak wgrać strone internetową na server

Witam mam problem zrobiłem strone internetową w FrontPage i nie mam pojęcia jak ją wgrać na serwer jestem kompletnie zielony w te klocki mam program TotalComander i naprawde nie wiem co zrobić prosze pomóżcie.

Z menu sieć==> ftp połączenie => nowe połączenie => konfigurujesz wdg. tego jak zaleca się w pomocy serwera => ok => połącz.

Wgrywasz pliki na stronkę (koniecznie musi być index.html) i jeśli wszystko zostało zrobione poprawnie będzie działać.

PS. niektóre serwery nie zezwalają na wgrywanie plików przez klienta FTP. Konieczny jest dostęp przez przeglądarkę.

aju nie rozumiem tego,robie nowe połączenie i co mam tam wpisać ? wytłumacz mi to jakoś w miare prosto jak to wszystko zrobić.

Gdzie masz założony serwer?

założyłem konto na interii MIASTO WWW

Tutaj masz przykład dla windows commander:

http://miasto.interia.pl/pp/news?inf_id=46326

W praktyce total comander jest tylko nowszą wersją ws comandera tak więc wszystko będzie bardzo analogicznie wyglądać. :wink:

dzięki serdeczne zobacze czy działa pozdrowionka dla Ciebie trzymaj sie :wink:

W Total Commanderze otwieramy: NOWE POŁĄCZENIE i wpisujemy:

sesja: ble ble ble czyli byle co.

Nazwa hosta: adres strony jaką sobie wybrałeś. np. “muza.w.interia.pl”

Użtkownik:Twój login w interii np: Bartek

Hasło: hasło do logina

Mam pytanie zrobiłem sobie fajniutką stronke tylko że nie w HTML tylko we Flashu jak ją wrzucić na serwer ?? Proszę o Pomoc

WSZYSTKIE STRONY WWW UMIESZCZA SIę NA SERWERZE W IDENTYCZNY SPOSóB

albo poprzez panel administracyjny oferowany przez usługodawcę

albo poprzez program ftp

BYłO O TYM NIEJEDNOKROTNIE NA FORUM

może tak z łaski swojej zaczniecie używać wyszukiwarki

O czytaniu kursów nie wpomnę

Tak samo jak “normalną” :slight_smile: Tyle tylko, że server musi akceptować pliki *.swf

Wcale nie :o

Nic nie musi

Właśnie !

Tzn. niektóre darmowe/syfne serwery blokują swf,

ale tutaj chodzi tylko o blokadę!

To samo z ograniczeniem 5MB/plik …