Jak wgrać win VISTA do lapcia

Witam:)

Kupiłem sobie laptopa jakiś czas temu i chciałbym zrobić formatę. . Nie mam płyty z tym windowsem ale mam swoj prywatny klucz aktywacyjny. . W sklepie nie dali mi płyty z windowsem tylko jakąś z plikami systemowymi. . Nie mam pojęcia w jaki sposób mogę zrobić formate . . Czy ktoś mógłby mi pomóc? Albo ma podobną sytuację??

Poszukaj partycji recovery na swoim lapku i za pomocą tej partycji postawisz system od nowa.

a jak ja mogę znaleźć? i czy system będę mógł wgrać na płytke?

kulig9 , pomożemy. Napisz tylko jaki to lapek. Aby sprawdzić czy posiadasz partycję recovery z systemem wykonaj następujące czynności:

:chat: Zobacz ile zajmują poszczególne partycje na twoim dysku twardym :arrow: dodaj ich wielkości do siebie :arrow: jeżeli otrzymana wartość będzie odbiegać od całkowitej pojemności dysku o więcej niż 2-3 [GB], znaczy to, że pozostałą część stanowi partycja recovery.

Odpalenie instalatora z takiej partycji odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza podczas rozruchu komputera (podobnie jak wejście do bios-u). Zazwyczaj producenci przypisują partycjom recovery klawisze Fx. W przypadku Asusa jest to klawisz F9.