Jak włączyć Diskeepera w Trybie Awaryjnym?

Jak włączyć Diskeepera w Trybie Awaryjnym??

A tak po prostu się nie da ??

Jak nie, to spróbuj uruchomić systemowego defraga.

Diskeeper, zarówno w wersji Lite jak i Pro, integruje się z nim i go zastępuje.

W obu przypadkach sie nie da!! :frowning:

Wyskakuje cos takiego

http://img241.echo.cx/img241/615/schowek015fs.jpg

To dlatego, że Diskeeper ma na stałe uruchomiony proces DKService.exe.

Przejście w tryb awaryjny najwidoczniej go wyłączyło.

Nie wiem, czy to się uda, bo nigdy nie próbowałem, ale spróbuj odszukać ten proces w katalogu programu i pacnąć go ręcznie.

Ma to rozszerzenie *.exe, więc może pójdzie.

Jak już to zrobisz, to sprawdź, czy masz go w uruchomionych procesach, bo może być tak, że proces się odpali w sposób niewidoczny dla użytkownika.

Ale uprzedzam - nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem, jakie to będzie miało skutki.

A cos moze sie zrypac?? Bo inni mowia ze mozna zrobic Defragmentcje w Awaryjnym i chcialbym to zrobic!!

Zduś proces , i wyłącz jego usługę w panel sterowania>>>narzędzia admin>>>Usługi . Restartuj kompa.

Ps.

Sorry - cosik pomyliłem :smiley: On ma jeszce Usługę i widicznie w awaryjny nie działa ale systemowy tak.

Co do próby uruchomienia go w awaryjnym moim sposobem, to właśnie spróbowałem i d… blada - proces się odpala, ale program wali komunikat, że nie ma go na liście uruchomionych przy starcie.

Tak więc jesli pomysł Phylby-ego nie wypali, to chyba nie pozostanie ci nic innego, jak odinstalować Diskeepera i zrobić defraga systemowym.

Ale Magic napisał

Pokombinuj z uruchamianiem selektywnym w msconfig . To coś podobnego to trybu awaryjnego . Ale co i jak to dokładnie nie wiem.

OK

Wobec tego masz dwa wyjścia :

  1. Odinstalować Diskeepera

albo

2.Zrobić defragmentację w trybie normalnym.

Chyba, ze ktoś ma pomysł, jak dodać Diskeepera do listy programów uruchamianych na starcie trybu awaryjnego (o ile coś takiego wogóle da się zrobić :? ).

Właśnie nie chce zabardzo bo mi nie robi do konca defragmentacji :frowning: Pozostawia niektóre pliki i nic z nimi nie robi

A wyłaczyłeś anyt wira . Przywracanie systemu , inne działające programy ???

Polecam ci jeszce System Mechanic 5 Defragnentuje plik wymiany , klucz resestru w czasie botowania , system32b itd. Zaje ten tego , programik .

Antywira i innych programów nie wyłączyłem :oops: a przywracanie mam wyłączone :slight_smile: Zaraz zobacze programik. Ojej 31 MB ile mi sie to bedzie sciagac!!?? :frowning: Niestety ale zaraz musze wyjscwiec lipa :frowning:

No to tego :System Mechanic 5 tylko koło 7.7 MB . :smiley:

OK, Dzieki link nie dzial:) ale sobie poradziłem. Plak potrafi :smiley: A szkoda ze tego Diskeepera nie można :frowning: no ale co zrobić :slight_smile:

------ post 2 --------

http://img228.echo.cx/my.php?image=schowek011bx.jpg

Tal wyglada defragmentacja w Awaryjnym!! Ico?? Tez lipa


Już któryś raz z kolei prose co używanie opcji zmień.Lazikar