Jak włączyć EDGE w iPhone (Orange)

Witam, jak w temacie. Interesuje mnie, jak skonfigurować EDGE w iPhone (firmware 1.1.2) tak, aby mieć Internet. Jestem użytkownikiem sieci Orange. Pozdrawiam

z tego co mi wiadomo EDGE sie nie konfiguruje… jeżeli się jest w sieci edge to się samo przełączas z gsm

Wiem że się czepiam ale musze sprostować:P EDGE jest częścią systemu GSM więc nie może się z niego przełączać. Może się przełączać z GPRS lub UMTS lub HSDPA.

Ustawienia>ogólne>sieć>EDGE Są 3 pozycje APN-Użytkownik-Haslo spróbuj wyczyścić wszystko. W plusie zadzialalo.

hehe, no właśnie mam wszystko PUSTE… i nic :confused:

wchodzisz na http://ustaw.orange.pl/

wybierasz producenta: apple, model: iphone, wpisujesz numer telefonu akceptujesz ustawienia i powinno działać :]

Generalnie to wystarczyło wpisać w każde pole “internet”… i hula, aż miło. A nawet lepiej bo już mi cały hajs zjadło :smiley: pozdrawiam :wink:

EDGE się nie konfiguruje możesz konfigurować połączenie wap oraz internet. aby łączyć się z internetem przez kompa albo korzystać z aplikacji takich jak mobilnegg czy przeklądarka opera w telefonie musisz mieć skonfigurowane połączenie internet po gprs (a nie wap po gprs)