Jak włączyć kartę graficzną?

Witam mam taki problem, po włączeniu komputera w panelu sterowania wyłaczyłem karte graficzną. I teraz nie wiem jak włączć ją spowrotem.

Po włączeni komputera widać wszystko do ładowania systemu a w okienku logowania nic już nie widać. Czy jest sposób aby włączyć jakoś tą grafikę?? Mam plomby na komputerze dlatego nie chcę ich zrywać. W trybie awaryjnym także nic się nie działa. Czy jest możliwość włączenia płyty w BIOSie??

Proszę pilnie o pomoc.

Z góry dziękuję wszystkim

P.S.

Moja płyta gówna to ga-946-ds3/ga-946-s3 (tak pisało w książeczce dołączonej do płyty)

Niewiem jak to zrobiłeś, bo ja przed chwilą właśnie wyłączyłem grafe i kompa zrestartowałem i normalnie się włączył tylko nie załadował sterów.

Dobra a do rzeczy: Spróbuj ściągnąć jakiś LiveCd i spod niego wywalić stery i potem już włącz normalnie kompa i je zainstaluj. Może jest jakiś inny trick, ale ja go nieznam.

Możesz “na czuja” skrótami klawiszowymi ale… :stuck_out_tongue:

możesz mi adam bardziej przybliżyć jak zrobić taką płytę albo coś

klik. Na dole masz LiveCD. Ściągasz i wypalasz obraz na płyte, potem odpalasz kompa z tej płyty i usuwasz stery(pliki) od grafy.

Edit: A i podaj jaką masz karte graficzną??

to jest jakaś nvidia Geforce ga-946-ds3/ga-946-s3 coś takiego chyba ale nie mogę znaleźć jej ;/

chyba gigabyte

Lesioo17 , uruchom system w trybie awaryjnym (naciskaj klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu). Zainstaluj sterowniki do karty graficznej w trybie awaryjnym.