Jak włączyć laptop bez kabla USB i VGA

Dziś podlanczylem taki kabel http://i.imgur.com/5tfh2j4.jpg do laptopa po USB a drugą wtyczkę do PC po vga, włączyłem laptopa i Windows zainstalowal sterowniki Unkown, kazał po instalacji zresetowac laptopa aby wprowadzić nowe zmiany. Teraz nie mogę włączyć laptopa bez podłączonego kabla USB i vga do PC. gdy próbuje włączyć laptopa bez podłączonego kabla USB do laptopa i vga do PC to laptop nie bootuje się tylko pokazuje czarny ekran i białą kreskę. gdy próbuje uruchomić laptopa z podłączonym USB i vga do PC to system ładnie się uruchamia, ale gdy jest w grubie i odlancze USB lub vga od PC to grub zamraza się i trzeba ponownie uruchomić laptopa z podłączonym USB do laptopa i podłączonym vga do PC. gdy włączam laptopa z podłączonym kabel USB do laptopa i podłączonym vga do PC i wchodzę w bios to działa tak długo aż Odloncze vga od PC, wtedy zamraza się bios i trzeba reboot. Nagralem film pokazujący mój problem:

ps. PC nie jest podłączony do zasilania

EDIT: Zdjecie co pokazuje linux gdy odłaczam i podłączam kabel VGA do PC: http://i.imgur.com/ZXyWaS2.jpg

proszę o pomoc. laptop jest mi potrzebny bo podróżuje pociągiem ICE co tydzień przeszło 400km

a nie chce zabierać ciągle PC ze sobą aby włączyć laptopa

Kilka amatorskich rad:

Próbowałeś odinstalować ten sterownik ?

Próbowałeś renistalacji systemu (takie wypaczenie windziarza …)?

Jak nic nie pomorze to może reset/aktualizacja BIOS ?

jak odlancze dysk od laptopa i Odloncze vga od PC to laptop nadal nie chce włączyć się, Zflashowalem bios od nowa i ich nie pomogło

W jakim celu podłączyłeś laptopa do PC i jakiego programu użyłeś do obsługi tego połączenia?

Moim zdaniem pozostaje rozmontowanie laptopa i odłączenie bateryjki BIOSu na parę minut. Jeśli to nie pomoże, to został przeprogramowany BIOS, ale karty graficznej (jeśli karta go w ogóle ma?). Jeśli tak, to amatorsko się tego nie zrobi (chyba?).

Ten kabel, to miał pewnie służyć do projektora?

Wyjąłem baterie biosu na ~5min wraz z baterią od laptopa i nadal nic nie pomogło.

Proszę o pomoc.