Jak włączyć tryb aero

Witam,

Coś robiłam na necie gdy pozamykałam wszystkie okienka przeglądarki

wyskoczył mi jakiś komunikat Windows!

Nie zdążyłam przeczytać bo odruchowo już kliknełam kratkę(zamknięcia) i zmienił mi się kolor paska.

Więc zrobiłam ppm na pulpicie personalizacja i tam doczytałam się że muszę włączyć aero - ale nie wiem jak to zrobić.

Ten filmik znalazłam ale nie mam tej ścieżki 123

Wieci jak to zmienić ?!

Spróbuj Właściwości komputera->Indeks wydajności systemu-> ponownie uruchom ocene lub odśwież. To może pomóc

PPM na Komputer >>> Właściwości >>> Zaawansowane ustawienia systemu (po lewej) >>> Zaawansowane >>> Pierwszy od góry przycisk ustawienia.

Zaznaczasz wszystko.

Ooo i działa :smiley:

Zaptaszkowałam te wszystkie efekty wizualne.

Dziękuje .

A mam jeszcze pytanie czy to znaczy że już mi się system sypie (jest niestabilny)

Czy jest za mało ramu (mam 4GB) a system 64bit.

Czy to jakiś jednorazowy taki wybryk?!

Zależy co było było napisane w komunikacie, najprawdopodobniej wystąpił jakiś błąd usługi związanej z wyświetlaniem interfejsu spowodowany przez konkretną aplikację, która była lub dalej może być przyczyną (można by tego “komunikatu”/błędu spróbować poszukać w podglądzie zdarzeń, raczej został on tam odnotowany, jeśli było to jakąś “anomalią” w działaniu). Może to by również chwilowym błędem sterownika karty graficznej, ale tak naprawdę możliwości jest więcej i bez informacji co było napisane w okienku, można sobie “pofilozofować”…

Nie ma to związku z ilością ram, czy bitowością systemu u Ciebie.

Co do ostatniego, nie jest wykluczone, że może jeszcze wystąpić :wink:

Czy to był taki komunikat http://i31.tinypic.com/axzlnn.jpg

Prawdopodobnie nie. Po prostu system uznał że wydajność w aero jest zbyt niska.

Masz wystarczająco pamięci.

Też raz tak miałem (później nie pojawiał się ten komunikat).

Ooo o właśnie taki komunikat co pdał kolega falcon89.

Dziękuje - bo już myślałam że będzie trzeba przeinstalować system, a płytki nie mam (system był kupiony razem z laptopem :frowning: )

Więc mogę spać spokojnie/hihi

Jeszcze raz dziękuje i pozdr,