Jak włączyć tryb głośnomówiący w telefonie PHILIPS CD155

Witam.

Wczoraj otrzymałem zakupiony na Allegro telefon bezprzewodowy PHILIPS CD155.

W załączonej instrukcji nie ma j. polskiego.

Pobrałem instrukcję :

http://www.p4c.philips.com/files/c/cd15 … fu_pol.pdf

Nie widzę jak się włącza/wyłącza tryb głośnomówiący ?

Dla mnie jest to b. ważne ponieważ mama słabo słyszy :frowning:

Może macie podobne telefony to bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuję,

Krzysztof.

Z tego co wyczytałem w instrukcji to nie ma trybu głośnomówiącego, można tylko maksymalnie pogłośnić.

Spróbuj napisać do supportu Phillipsa i zapytać o to, może ta funkcja jest gdzieś ukryta ale nie jest ujęta w instrukcji.

Nie wiem ale na aukcji oraz innych na Allegro pisze że ten telefon posiada tryb głośnomówiący ?

czy przypadkiem nie będzie to tak,że podczas rozmowy się włancza zieloną słuchawką,bo kursorami to jest tylko pogłaśnianie

A jednak ten telefon nie ma trybu głośnomówiącego.

Skontaktowałem się z dostawcą i odpowiedział że zaistniała pomyłka w ofercie.

Proponuje mi odesłanie i przysłanie innego.

Jak to dokładnie zrobić/wysłać tak abym nie był poszkodowany ?

Pakujesz w pudełko, w kopertę i wysyłasz listem poleconym za potwierdzeniem nadania/odbioru, dla pewności wysyłasz skan/zdjęcie dowodu nadania do sprzedawcy i czekasz… innej metody nie ma.

Dzięki :slight_smile:

Dzwoniłem do dostawcy i poszedł na ugodę - zaproponuje mi kilka modeli z tej lub innej firmy w tej samej cenie.

Pokrywa koszty przesyłki.

Dodatkowo zamiast telefonu z sekretarką mogę mieć telefon z dodatkową słuchawką oraz lepszym wyświetlaniem.

(jestem inwalidą na wózku, słabo widzę oraz mama która leży w łóżku, dodatkowa słuchawka przyda się dla dwóch osób niepełnosprawnych).

Odpiszę po zakończeniu sprawy.

Pozdrawiam.

Trafiłeś na jakiegoś uczciwego gościa,ale jeśli moge to sprawdz ten aparat czy by Tobie pasowal

http://www.ficek.pl/panasonic/telefony/kx-tg7170.html

Pasował by jak najbardziej tylko “sprzedaż zakończona” a po drugie muszę teraz dogadać się z dostawcą.

Jeżeli mi zaproponuje kilka modeli tak jak obiecał podczas rozmowy telefonicznej to je podam w tym temacie

i liczę na dalszą pomoc :wink:

Edit :

W zamian otrzymałem dużo droższy (70 euro) i lepszy telefon tylko bez instrukcji w j. polskim :

poszukuje-instrukcji-polskim-telefonu-lexibook-t467282.html

Spełnia moje wymagania i jestem zadowolony :slight_smile: