Jak włączyć usługę kompozycji?

Witam!

Zauważyłem, że w moich kompozycjach nie ma domyślnej kompozycji windows XP. Kiedy chcę przywrócić kompozycję Windows XP pokazuję się komunikat:

"Nie można załadować kompozycji, ponieważ usługa kompozycji nie jest uruchomiona. Usługę można włączyć w narzędziu administracyjnym Zarządzanie komputerem w Panelu Sterowania. (Domyślaną kompozycję Win. XP mam z drugiego komputera). Więc jak włączyć usługę kompozycji ?

start>uruchom>services.msc>kompozycje>dwuklik i wybierz Uruchamianie na Auto

Dziwne…ale już było ustawione na auto a nadal jest ten komunikat

a jest uruchomiona???

start>uruchom>services.msc>kompozycje>dwuklik i wybierz Uruchamianie na Auto i już było ustawione na: automatyczna

i pisze “uruchomiona” :shock:

Dodane 29.07.2009 (Śr) 12:46

Jeszcze zrobiłem: uruchom ponownie (kompozycji) i taki komunikat:

"Nie można uruchomić usługi na komputerze Komputer lokalny.

Błąd 3: System nie może odnaleźć określonej ścierzki." :frowning:

Dodane 29.07.2009 (Śr) 13:29

Problem rozwiązany. Antywirus blokował dostęp :smiley:

"

"

Tez taki komunikat mi sie pokazywal, poniewaz wczesniej chcialam sobie zmienic skorke paska zadan. Pobralam jakis program, robilam wszystko wg. instrukcji… restart kompa i lipa. Mialam klasyczny styl windowsa i nie dalo sie zmienic na styl xp. Ciagle pokazywal sie ten komunikat powyzej. Ale jak by ktos mial taki problem jak ja to najlepiej skorzystac z tego:

"

" i uruchomic kompa ponownie… to tak na przyszlość, jakby ktos tez mial taki klopot. :slight_smile: dzięki za pomoc w rozwiązaniu tego problemu :slight_smile: :wink:

I jeszcze takie pytanko… Czy ktos wie jak zmienic skórke windowsa xp bez zadnego dodatkowego oprogramowania i zeby dalo sie potem wszystko wycofac??