Jak włączyć uśpienie hybrydowe?


(The Mail Of Mi2) #1

Witam. Czytałem w internecie na stronach Microsoftu o uśpieniu hybrydowym. Niestety, u mnie na komputerze nie widać takiej opcji. Jak można to uruchomić? Czy ta opcja jest dostępna w wersji Home Premium? Posiadam SP1.


Odłączenie zasilania podczas uśpienia
(Fat-Man) #2

Opcja dostępna w laptopach.


(The Mail Of Mi2) #3

Nie mam takiego CheckBox'a. Czy dlatego, że mam komputer stacjonarny?


(Fat-Man) #4

Tak


(Jonek29) #5

Jak mam mam zwykły PC i mi działa to uśpienie hybrydowe jak odłącze prąd od komputera a potem je przywróce to programy zostają, tak jak wcześniej.


(Fat-Man) #6

Masz taką opcję do wyboru?

Moim zdaniem używasz klasycznej hibernacji systemu, dostepnej również w desktopach.


(xomo_pl) #7

ta opcja uśpienia hybrydowego w viscie jest "ukryta" pod przyciskiem zxasilania w menu start (ten ciemno pomarańczowy, obok paska szukania)

Fat-Man:

nie pisz bzdur, w pc jak i w notebookach ta funkcja jest normalnie dostępna.


(Marcinmario9) #8

Wejdż w menu start/panel sterowania/system i konserwacja/opcje zasilania/(tam będziesz miał 3 rodzaje planów, pod każdym masz zmien ustawienia planu)/zmien ustawienia planu/zmień zaawansowane ustawienia planu/w oknie rozszeżasz zakładke wstrzymaj/tam będzie kolejna zakładka (zezwalaj na stan uspienia hybrydowego i tam musisz wybrać tak). Pozniej zapisujesz zmiany i w miejscu przycisku zasilania masz pomaranczowy przycisk uśpienia hybrydowego. (gdyby tak nie było to tam w zaawansowanycz ustawieniach planu dajesz przycisk zasilania i pokrywa/akcja przycisku zasilania w menu start i wybierasz hibernacje) Myślę że pomgłem :slight_smile: