Jak włączyć wykresy MSI Afterburner

Witam
Bawiąc się opcjami w MSI afterburner, przez przypadek jakoś wyłączyłem wykresy (po prawej na zdjęciu). Mógł by ktoś zdradzić jak to z powrotem włączyć? Szukałem w necie informacji, sprawdzałem też ustawienia, ale nic takiego nie widzę.

Nad wykresami masz przycisk - kliknij go.

Właśnie o to chodzi że ja tych wykresów nie widzę, a chciał bym.
Tak teraz wygląda mój MSI afterburner


a chciał bym żeby wyglądał tak jak na zdjęciu w pierwszym poście.

Nie masz za wiele przycisków. Sprawdź włączenie i wyłączenie “i”, kliknij też “link”, który wiąże oba okna, może coś się “zacięło” :wink: “K” po lewej stronie powinno mieć opis po wskazaniu kursorem. Ogólnie u mnie to okno całkiem inaczej wygląda, chyba mam jakąś starą wersję :smiley:

Mam ustawienia (przycisk “Settings” na dole po prawej), myśle że tam trzeba kliknąć coś czego ja nie widzę.

Przecież napisałem:
“Nad wykresami masz przycisk - kliknij go.”

a7dcffd8a5b7bd8648eacfc45873eb58eb09b874_2_690x485

@lordjahu Nie rozumiesz :smiley: On nie ma całego tego prawego okna. Można go otwierać i zamykać. Ja zawsze zamykam, bo obciąża mi mocno kompa.
Nie może kliknąć przycisk w oknie które zamknął.
Z tego co pamiętam wywołuje się go przyciskiem “i” w prawej górnej części tego lewego okna i przypina przyciskiem “link” by przesuwać oba jednocześnie.

Przycisk “i” wyświetla mi coś takiego

Nie doczytałem tego co pod zdjęciem było.

@devimi wejdź w opcje/właściwości -> zakładka monitoring i pokaż co masz.

Wrzuć jeszcze okienko ogólne

Od razu napiszę że opcja “Enable hardware control and monitoring” to nie to czego szukam.

Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowany msi afterburner i wywal folder Profiles, wszystkie ustawienia powinny się zresetować.

Co prawda nie chciałem restartowć ustawień, bo mam już tam trochę poustawiane (underclocking, itp.) ale skoro nie było innego wyjścia… faktycznie, usunięcie folderu Profiles rozwiązało problem.
Dzięki za pomoc.