Jak wrzucac motywy,mp3 i konwertowac i wrzucac pliki na N95

Witam serdecznie! Tak jak w temacie chciałbym się ja was zapytać jak wrzucac pliki mp3 i filmy zconvertowane itp… na telefon Nokia N95-2 8GB?

Konwertuje film ale stoi w miejscu cały czas nie wiem czy coś sie dzieje czy sie zawiesił prosze o pomoc, najlepiej jakby wypowiedziała sie osoba posiadająca juz ten model noki lub zwykłej n95 i dała mi kilka cennych rad co i jak. Bede bardzo wdzieczny za każdą cenna radę. Pozdrawiam :slight_smile:

podłączasz kabelek, i na fonie wybierasz pamięć masowa czy jakoś tak :wink:

filmy przerabiaj za pomocą SmartMovie Converter (na PC) a odpalaj za pomocą SmartMovie albo bez napisów DivxPlayer/CorePlayer (CP odpala również mp3 i inne takie pliki, wielofunkcyjny…)

motywy muszą być na s60v3 w formacie sisx (rzadziej sis)

motywy z s60v2 nie chodzą na N95…

a czy z pamięci masowej da sie motywy wrzucic do specjalnie do tego wyznaczonego folderu? itp… dla dzwonków, prosze o konkretne nazwy, ewentualnie moge zrobić screena i wstawić

motywy do jakiego chcesz… potem odpalasz za pomocą x-plore (najlepsza przeglądarka plików) albo wbudowanej przeglądarki plików :wink: sis instalujesz i potem zmieniasz temat :slight_smile:

dla dzwonków najlepiej Sounds albo MyMusic :slight_smile: do fotek Images a do aplikacji jaki chcesz, instalujesz jak motywy :slight_smile:

mnie to nie potrzebne :wink: symbiany s60 znam jak własną kieszeń :smiley: