Jak wrzucić plik na server!

mam taki problem i nie wiem czy da się go zrealizować,

chcę przesłać znajomemu programik i nie mam linku do niego,czyli wysyłam mu link z wrzuconym na server plikiem i on sobie go by pobrał,

-może do rapidschaera da sie!

czy jest taka możliwośc…

pozdrawiam…

Możesz użyć do tego serwisu SendMeFile gdzie możesz umieścic plik do 50 Mb i przesłac potem koledze link do pobrania pliku.

http://www.megaupload.com , tutaj możesz wrzucić plik maks. 250 Mb :wink:

o fajnie dziękuje…

jeśli macie jeszcze inne propozycje chętnie zobacze…

rapidshare.de - dosyć szybki i 100 MB na upload :slight_smile:

a ktory serwer jest najszybszy do wrzucania plikow bo na rapidshare wrzuca mi z predkoscia 16kb/s,mam Neo256

I chcesz wrzucać jeszcze szybciej :?

Przecież masz Neo 256 dla której prędkość pobieranai plików wynosi max. 32 kb/s, a wysyłania 16 kb/s :!:

aha,zawsze myslalem ze predkosc wysylania jest wyzsza niz pobierania,dzieki za odpowiedz

To by było troszke nielogiczne gdyby prędkość wysyłania była większa od prędkośći ściągania.Przecież większość internautów jest nastawiona na ściąganie a nie na wysyłanie.

ale ilosc wysylania jest w Neo jest nieograniczona a pobierania mam 7gb

7Gb jest na wysyłanie i pobieranie(ogólnie na transfer)

BTW:Najpierw pomyśl, później napisz. Przeczytaj to co napisałeś i wtedy mnie zrozumiesz :stuck_out_tongue:

Rozumując na chłopski rozum to rapidshare jest najpopularniejszy, bo… musi być najlepszy :smiley:

Sam korzystam :slight_smile: Tylko jeżeli już coś zamieścisz i podasz osobie, która się nie spotkała już z rapidem to nie zakapuje o co loto. Rapidek jest niestety bardzo nieintuicyjny :frowning:

przeciez w umowie jest napisane ze tylko pobieranie jest liczone