Jak wstawić muzykę do prezetacji?

Jak wstawić muzykę do prezetacji? Prezetacje robię w POWERPOINT-cie

pakiet Office 2000 :slight_smile: Chodzi by wstawić muzykę ze strony konkretnej :slight_smile: Z góry dzieki :slight_smile:

W Power Poincie masz zakladke Wstaw , nastepnie kliknij na filmy i dzwieki i wybierz dzwiek z pliku.

Tak Tak ale ja chce ze strony www

to sciagnij z tej strony www dzwiek na dysk

jak??? NIe wiess czasem?? Nie ma przypadkiem opcji POBIERRZ

To podaj te strone www zobacze

http://www.sandomierz.pl Z prawej strony jest HYMN

Sposob jest prosty

Sciagnij sobie program Save Flash 3.0.60. w googlach poszukaj. Zainstaluj go. Wejdz na strone http://www.sandomierz.pl kliknij na hymn tak zeby nowe okienko sie otworzylo. Po prawej stronie na gorze w przegladarce masz ikonke w postaci dyskietki i kliknij na Save Flash. Plik powinien ci sie zapisac na dysku jako hymn.swf.

Nastepnie zainstaluj program Swish 2.01 lub SwishStudio. Zaimportuj plik hymn.swf i mozesz zapisac go pozniej jako wave.

Jesli tego nie chcesz robic to Uruchom Power Paint i kliknij na Wstaw > pliki i dzwieki i wybierz nagraj dzwiek. Kliknij na plik hymn.swf i nagrywaj klikajac na czerwone koleczko czyli nagrywanie. Zostanie zapisane. To wszystko

W razie watpliwosci pytaj

Jak ten program utuchomić?? Pojawia sie tabliczka jest do wyboru TRY UNLOCKED i BUY Gdy wchodze na TRY pojawia sie strona wpisuje swój E-mail ale Jest jakiś error. Prosze o pmoc

Error:

Trial licenses are not available for this product.

Witam.

Ścieżkę dźwiękową ze strony można zapisać w następujący sposób (taki znam i takiego używam):

Uruchomić jakiś program do nagrywania dżwięków, np total recorder, wcześniej zaznaczając źródło dźwięku jako wav, mp3, załączyć nagrywanie, załączyć hymn i nagrywać. Po po nagraniu masz gotowy plik mp3 (jeżeli tak sobie ustawisz) którego wstawiasz do power point’a.

Pozdrawiam. 8)

komin15

To jeszcze tego nie zrobiles ? Ja juz wczoraj mialem na Power Poincie hymn. Jesli chodzi o program Swish to niestety trzeba go wykupic.

Inne programy otwierajace swf > zajrzyj tutaj tutaj

argon

W programie Power Paint jest nagraj dzwiek i podalem juz wyzej drugi sposob.

komin15

Mozesz wykonac druga metode, ktora Ci podalem