Jak wstawić muzyke do własnego nagranego filmiku?

Witam. Nagrałem własny filmik i chciałbym wstawić do niego jakąś fajną muze np. jakieś mp3. Nieznam żadnych programów które potrafią wstawić muzyke do filmiku. Prosze o podawanie nazw programów i o jakieś porady i krótkie instrukcje jak sie to robi. Z góry thx :slight_smile: .

Windowsowy Windows Movie Maker. Dajesz Ctrl + I i klikasz muze ktora chcesz dodaac :mrgreen:

O tworzeniu i edycji filmów słów kilka.

A jak zmienić typ filmiku bo mam QuickTimeMovie. Windows Movie Maker nie obsługuje tego typu :? …

slawek90 a jakie to roszerzenie?

Wybierz opcję Importuj obraz video.

Napisałem że mam filmik typu QuickTimeMovie i Movie maker go nie obsługuje…

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 12:26

Gdzie jest ta opcja Importuj obraz video??? W której zakładce ???

To jest program, który go otwiera, a ja proszę o nazwę roszerzenia (np. avi, mpg, mp3)

KLIK

Z zakładką juz wiem a te rozszerzenie to niewiem jakie jest zrobiłem screena ‘‘własciwosci’’ tego filmiku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … e6e89.html

Zaznaczyłem na czerwono … może te rozszrzenie to : (mov) ???

slawek90 trzeba było tak od razu, że rozszerzenie .mov. :mrgreen:

I zaimportowało w WMM? :slight_smile:

Niestety nie :expressionless: :cry: . Dalej wyskakuje błąd że nie obsługuje tego rozszerzenia MOV. A wiesz jak zmienic te rozszerzenie ???

KLIK

FAQ KODEKI/KONWERSJA/INNE - Zanim zapytasz - Zajrzyj Tutaj.

Znalazłem program MOV to AVI MPEG WMV Converter. Zmieniłem rozszerzenie ale mam znów problem. A mianowicie mam film o rozmoarze 95 Mb. Converter zmienił jego rozszerzenie i zmniejszyłem jego rozmiar :frowning: .

Zmiejszył sie czas filmu a ja niechciałem zmiejszac długosci na 10 Mb. Zmniejszył mi z 95 mb na 10 mb. Można tak zrobic zeby zmiejszyc tylko rozszerzenie a długosc filmu zostawić taka jak była orginalnie ??? :frowning:

A znacie może inny program od windows movie maker żeby obsługiwał filmy z rozszerzeniem .MOV ??

Avidemux

Otwiera pliki QuickTime (choć może nie wszystkie).

Można dodać pliki audio WAV PCM, MP2, MP3, AC3.

Zapis do AVI, OGM, MP4, MPEG.

VirtualDubMod, jeśli skorzystać ze skryptu AviSynth.

Możliwe dodanie plików audio WAV, MP2, MP3, AC3, DTS, OGG.

Zapis do AVI, OGM lub MKV.

Sama rekompresja do innego formatu: SUPER, MediaCoder, MPEG StreamClip, Dr.DivX i przynajmniej kilka innych programów.

Avid Free DV wygląda dość interesująco.

http://www.youtube.com/watch?v=WOJb3xwa … r_embedded