Jak wstawić na tym forum w podpisie odnośnik pod zdjęciem?

W podpisie mam umieszczoną polską flagę i chciałbym pod tym zdjęciem umieścić link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Rzec … j_Polskiej aby po kliknięciu we flagę przenosiło na wskazaną stronę. Jak to zrobić? Zauważyłem, że dużo flag jest robionych w złych kolorach, dlatego chcę mieć w podpisie info, jak jest prawidłowo. :slight_smile:

Od polityki są inne strony mistrzu.

Nie agituję na żadną partię. Każdy Polak powinien wiedzieć, jak powinna wyglądać flaga, znać hymn, język polski. A pytanie jest techniczne, jak wstawić odnośnik?

Na temat avatarów i podpisów są informacje w regulaminie z których wynika, że powinieneś najpierw zgłosić się do administratora dla uzyskania zgody. Masz takie zezwolenie?

Awatar (avatar, emblemat) - obrazek wyświetlany pod nickiem Użytkownika. Wstawia się go w profilu, wybierając z galerii lub wysyłając własny obrazek, zgodny z wymaganiami technicznymi, określonymi w profilu. Emblemat jest jednym z elementów ułatwiających identyfikację użytkownika Forum, dlatego warto wybrać taki, który nie będzie mylił się z innymi awatarami. Nie wolno kopiować awatarów Użytkowników Forum (nie dotyczy to awatarów dostępnych w galerii), chyba że posiadacz danego awatara wyrazi na to zgodę. Niedozwolone są napisy imitujące rangi forumowe, męczące wizualnie, będące reklamą, adresem WWW czy w jakikolwiek inny sposób niezgodne z Regulaminem Forum.

W podpisie nie wolno umieszczać linków, aliasów, tekstów, grafik apletów etc., prowadzących do stron domowych, for internetowych, komercyjnych, łamiących regulamin Forum oraz stron przynoszących profity Użytkownikom (aukcje internetowe, ogłoszenia, gry internetowe np. Bitefight etc.). Zezwala się na umieszczanie linków do stron organizacji non profit (np. Pajacyk etc.), użyteczności publicznej lub akcji (np. Bykom Stop). W innych przypadkach Użytkownik powinien skontaktować się z Administratorem lub Moderatorem w celu uzyskania zgody na zamieszczenie linka do innych serwisów. Podpis nie może być wizualnie męczący dla innych Użytkowników Forum. W podpisie nie wolno stosować znaczników “quote”, “code”, “list”.