Jak wstawić obrazek/zdjęcie do wysyłanego maila?

Witam. Chciałbym się od Was dowiedzieć, w jaki sposób wstawić zdjęcie/obrazek do wysyłanego maila. Nie chodzi mi o podanie linka, a o pełne wstawienie zdjęcia/obrazka. Czy da się coś takiego zrobić :?:

Hey !!

  1. Używam poczty przez strone www.

  2. Poczty mam dwie: Tlen i WP

Witaj !!

Niestety, z poziomu dostępu do konta przez www nie będzie to możliwe. Mimo, że można edytować listy w HTML’u, to i w jednej i w drugiej poczcie nie ma możliwości dodania obrazku do wiadomości. Pozostaje jedynie rozpoczęcie korzystania z programu pocztowego lub zrezygnowanie z obrazków…

Z pozdrowieniami

Dimatheus

chyba, że doda plik z obrazkiem jako załącznik do listu, dodawanie załączników, nawet obsługując pocztę przez wwW, jest możliwe.

Hey !!

To jak najbardziej… Ale założyłem, że chodzi o dorzucenie obrazka do treści mail’a, a nie jako załącznik… Załączniki w końcu mogą być w dowolnym formacie i rozszerzeniu…

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Najprostszy sposób to założenie konta pocztowego w Outlok Express który jest standardowo w każdym windowsie i podczas redagowania wiadomości wybrać: Format–>Text sformatowany(html).

a przy wysyłaniu maila przez program pocztowy Operki da się wstawić obrazek w tresc a nie przez załącznik ?