Jak wstawić stronę www na serwer?

Hej. Chcę wstawić stronę www. Np. w serwer ósemki jak mam to zrobić. I co muszę zrobić aby ta strona właczała mi się po wejściu na dany adres?

Użyj dowolnego programu FTP np. FileZilla. Dane do połączenia znajdziesz w panelu administracyjnym. Strona startowa musi mieć nazwę index.html albo index.php.

niektóre serwery nie obsługują plików php. Większość tych darmowych nie ma takiej opcji. Ale wracając do tematu to możesz też klasycznie w oknie jakiegoś folderu w windowsie w pasku adresu wpisać

ftp.nazwa_dostawcy.pl

np. ftp.republika.pl

Wstawiam plik na serwer index.html i nic gdy wchodze chcę aby wyświetlała mi sie strona a nie podaj nazwe i chasło. Proszę o pomoc. Przy okazji chcę abym mugł wejść i edytować tą stronę.

sprawdź katalog do którego to wrzucasz. Jeżeli, w ogóle masz jakieś katalogi po logowaniu to musisz wejść w katalog, który odwołuje się do strony, czyli z reguły public html, bądź coś podobnego.

A jak chcesz wejść na stronę aby ją oglądać, to nie wchodzisz na stronę ftp, tylko na jej domenę.

PS. Proszę Cię, łatwiej się ludziom będzie czytać gdy będziesz poprawną ortografią pisał. Wrzucaj do worda czy coś w tym stylu, aby to sprawdzić :slight_smile:

Jezu jestem niekumaty. Domenę jak ją stworzyć czy jakoś tak? Mam konto na osemka.pl.

total commander. Wszystko łatwo i przyjemnie :slight_smile: instrukcja google.pl :slight_smile:

Zobacze za 20 min zadam relacje czy łatwo i przyjemnie.

Mam problem. Naprawde nic z tego nie kumam mugłby mi ktoś wytłumaczyć jak dodać przez np. total komander stronę do sieci proszę o tłumaczenie krok po kroku ta strona naprawdę jest dlamnie ważna.

Pozwolę Ci pokazać tutorial, który napisałem a propo konfiguracji ftp w total cmd

:arrow: articles.php?article_id=2

tutaj masz jak stworzyć połączenie FTP.

A potem tylko kopiujesz pliki, i wchodzisz na adres strony :wink:

Dzięki wysłałem tylko co mam zrobić aby ta strona wyświetlała się dla innych np. ze strony www.xxxxxxx.w8w.pl w8w to adres osemki prosze o pomoc