Jak wstawić tekst i odnośnik na obrazku?

Witam, zaprojektowałem sobie stopkę w PSD i potrzebuje ją wstawić do php-fusion. Zapisałem ją w jpg, bez tekstu ale nie wiem jak napisać do niej kod tak żeby wyświetlał się tekst dokładnie tam gdzie ja chce. + 2 linki w nim.

To zależy jakie miało by być rozmieszczenie tego tekstu w stopce.

Bazowo mogłoby wyglądać to tak:

tekst który miałby się pojawić w stopce pierwszy link drugi link
[/code] W arkuszu styli:

[code] div.footer { width: wartość px; height: wartość px; background: transparent url(ścieżka do pliku *.jpg) top left no-repeat; margin-top: wartość px; margin-left: wartość px; margin-right: wartość px; margin-bottom: wartość px; } p.footer_text { margin-top: wartość px; margin-left: wartość px; margin-right: wartość px; margin-bottom: wartość px; font-size: wartość %; font-family: wartość; font-style: wartość; text-align: wartość; } p.footer_text a { color:#wartość; font-size: wartość %; font-family: wartość; font-style: wartość; text-decoration: wartość; } p.footer a:hover { color:#wartość; }

I tak to mogłoby wyglądać.

Bazowy pomysł byłby wygodniejszym rozwiązaniem. Jeszce obrazek(stopka musi być tłem).

:slight_smile: To co napisałem to jedna całość. HTML opisany CSS’em. Nie ma tutaj możliwości wyboru:)