Jak wstawić utworzoną strone HTML?

Jak wstawić utworzoną strone HTML??Utworzyłem w programie Nvu stronke i chciałbym ją wstawić do strony allegro,tam gdzie chce sprzedać przedmiot,czyli już mam gotowy opis itd,zamiast tych gotowych szablonów co są na allegro?? Jest taka możliwość??

tak

z tym że musisz wszelkie obrazki jakie sa na stronie wżucić na jakis serwer jeśl nie masz własnego to np na fotosik.pl i opowiednio je podlinkować w kodzie strony

na tej stronce nie wstawiałem narazie żadnych zdjęć tylko sam tekst i pare rzeczy,obrazki mam nadziej moge wstawić przez allegro.Wiem już że sie da tylko jak to dokładnie zrobić.Mam zapisany ten projekt i powinno dać sie go wkleić,

skopiuj źródło strony i wklej na allegro

dalej niewiem jak to zrobić,pozatym jak wkleje to powinna mi sie otworzyć ta sama strona niezmieniona,żródło strony i w którym momencie mam go wkleić??

jej otwórz strone w notatniku i skopiuj całą zawartość

wejdź na allegro i jak wystawiasz aukcje w miejscu gdzie piszesz opis towaru wklejasz kod oczywiście nie robisz tego w trybie graficznym

wszystko ok tylko wyskakuje jakis blad ze strona zawiera niedozwolone znaki html\java-jak to zmienic zeby bylo ok??

usunąć nie dozwolone znaczniki ;]

najlepiej pozostaw to skryptowi allegro sam usunie to czego być nie może

np elementy java script

jeśli będzie się coś niepoprawnie wyświetlało to trzeba bedzie poprawić ręcznie

na cafe allegro znajdziesz sporo tematów traktujacych o robieniu własnych szablnów aukcji

gdzie jest ten skrypt który poprawia,a jeśli chodzi o ręczne poprawianie to w jaki sposób

ja dajesz strone na allegro klikasz

i wyskakuje komunikat że są nie dowzwolone elementy w kodzie

jeśli strona wyświetla się poprawnie to zaakceptuj i skrypt sam usunie zbędne elementy .

http://www.kurshtml.boo.pl