Jak wstawić wybrane wpisy w slider, w szablonie wordpressa


(Paluszekmich) #1

Cześć,

Korzystam z silnika Wordpress na którym mam zainstalowany szablon Traction. demo widać tutaj: http://demo.thethemefoundry.com/traction/. Cały problem jaki mam, tkwi w samym sliderze - czyli elemencie "Featured Articles" problem w tym, że na moim blogu, skrypt generuje i wstawia mi tam wszystkie wpisy z bloga z pierwszej strony. Ja natomiast chciałbym, aby wstawiał tam tylko wpisy, które ja wybiorę. Trochę szukałem i znalazłem taki opis: http://ourthemes.blog.com/traction-featured-slider niestety nie za bardzo wiem co zrobić z drugą częścią, tak czy siak jestem w lesie.

Dalej, szukałem w plikach php i dotarłem do pliku : http://wklejto.pl/76926 lub tutaj http://www.wklejto.pl/76927

ale, na tyle moja wiedza mi wystarczy, aby się zorientowac, że ten skrypt jedynie generuje cały wygląd tej cześci bloga.

A więc trafiłem potem na odpowiedni skrypt, który wszystko generuje, niestety tutaj kończy się moja wiedza na ten temat i nie mam żadnego pojęcia, na jakiej zasadzie są wybierane wpisy.

tutaj ten końcowy skrypt: http://wklejto.pl/76925

pomożecie mi jakoś ?

Pozdrawiam

Michał

/edit

Przepraszam za problemy, już poprawione.


(Monczkin) #2

paluszekpl , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę zamieścić logi na serwisie hostującym długie teksty. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978


(Mariuszs) #3

Zajrzyj do dokumentacji WordPressa i znajdź funkcję zwracającą artykuły z danej kategorii, a potem podmień ją z istniejącą

have_posts()

.


(Paluszekmich) #4

Znalazłem coś takiego: http://codex.wordpress.org/The_Loop

ale szczerze mówiąc, coś próbowałem, ale nie za bardzo mi to wychodzi. Poświęcił by mi ktoś jeszcze chwilę czasu i potrafił by to "zamienić" aby działo jak powinno ?

pozdrawiam