Jak wstawić zdjęcia na blogu DP...?

Witam,

 

nie udzielam się na DP w pisaniu bloga, ale chciałbym jedną notkę napisać i dołączyć kilka screen’ów. Głupie pytanie ale pomoże mi ktoś z dodaniem screenów / zdjęć do wpisów? Niby robię tak jak jest w pomocy ale przy podglądzie wpisu zdjęć jak nie było tak nie ma.

 

Zdjęcia dodane mam do albumu na DP.

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

TNO

TrustNoOne , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zrób tak jak w pomocy -> “Zapisz” -> i dopiero użyj podglądu. Tak to tutaj działa, jak nie zapiszesz Swojej pracy to nie zobaczysz grafik :stuck_out_tongue:

Witam,

 

na część zdjęć to podziałało. Dzięki! :slight_smile: Niestety ale część zdjęć była widoczna gdy użyłem komendy img= , a część po użyciu image= . Tutaj leżał pies pogrzebany jeżeli chodzi o załączanie zdjęć. Ale z tym, że wpis najpierw trzeba zapisać, aby móc zobaczyć zdjęcia, to raczej prędko bym nie wpadł. :wink:

Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!

TNO