Jak wybić rodzicom z głowy posyłanie mnie na kurs w wakacje?

jak przekonać rodziców żeby nie wysyłali mnie na wakacje do szkoły językowej? coś im do głowy strzeliło i mam się w tym tygodniu rozejrzeć za jakąś szkołą. za jakie grzechyy? :confused:

Przyda Ci się :wink:

Powiedz im że bez… chłopaka nie jedziesz… :wink:

Po takim szoku, powinni dać ci spokój.

no litości…

poza tym chyba trochę pokręciłem :wink: bo z mojego posta wychodzi jakbym miał gdzieś jechać na wakacje i się uczyć. nie, jest gorzej :frowning: mam znaleźć sobie jakiś kurs czy szkołe w miesćie i przez wakacje a potem i później uczyć się angielskiego

Polecam British Council jeśli masz niedaleko do Warszawy /Krakowa. Ja na Twoim miejscu bym poszedł. Wiem, że się nie chce, ale uwierz mi, później Ci się przyda.

Powiedz im, że jesteś ekstremistycznym ksenofobem, w związku z tym twoje przekonania nie pozwalają Ci pobierać nauk jakiegokolwiek języka obcego.

uwertura , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

zapoznałem się, owszem ale myślałem że w dziale na luzie panują luźniejsze reguły :slight_smile:

Bez sensu jest wymigiwać się z takiego czegoś. Rodzice chcą ci opłacić kurs, a ty nie chcesz iść. Według mnie bardzo ci się przyda niezależnie na jakie studia pójdziesz. A jak tak bardzo nie chcesz iść to powiedz im to, jak nie rozumieją to oni mają większy problem od ciebie. Tyle, że jak dla mnie bez sensu będzie uciekać z takiej rzeczy.

A o jaki kurs dokładnie chodzi?

Kiedyś miałem podobny problem XD. Siostra wciągnęła mnie na zajęcia z ekonomii dla gimnazjalistów na SGH. Nie było źle - najgorsze było dostanie się do stolicy…

no nie wiem czy tak bez sensu, przecież kto normalny uczy się w wakacje?

@Vaki to ma być kurs angielskiego, bo przyszłość, język blablabla

Angielski zawsze się przyda…

Zresztą z rodzicami nie wygrasz XD

może i się przydać ale bój o wakacyjny spokój będę prowadził!

e tam narzekasz czlowieku ja na poczatku jak mnie wysylali do speak na kurs to nie bylem przekonany a teraz doceniam moc ogladania seriali w oryginale z mala pomoca napisow :smiley: