Jak wybrać mp4?

Witam.jestem w tej chwili na kupnie mp4.Nie wiem czym się sugerować i na co zwrócić szczególnie uwagę.Nie wiem czy kupić z odtwarzaniem avi czy z z amv gdzie wtedy wejdzie więcej filmów.Nie wiem czy lepiej jest kupić z baterią wymienną czy z wbudowanym akumulatorem.Wszędzie piszą o tym ile cali ma wyświetlacz a tak naprawdę nie wiem który ma stosunkowo dobre odtwarzanie dźwięku i obrazu.Wiem ze nie można za dużo wymagać od tak zminiaturyzowanego sprzętu, ale ostatecznie chciałbym wybrać w miarę dobry i nie za drogi czyli tak gdzieś do 180 zł.

No i co najważniejsze-jaka jest żywotność takich akumulatorów w tych mp4.W ofertach jest odtwarzanie średnio 4 do 10h ale przez ile jest taki czas? Czy po miesiącu normalnej eksploatacji nie będzie tak że bateria czy akumulator wytrzyma mi godzine?!

Proszę o propozycje i fachowe porady.

Średnio akumulatorki wytrzymują około 1000 ładowań ,akumulatory wbudowane w mp4 często mają bardzo małą pojemność około 400 do 600mah natomiast te osobne w zależnosci od modeli R3 do 1100mah a R6 nawet 3200mah czym wicęc mah tym więcej godzin słuchania na jednym naładowaniu ,

w tej kwestki to bym wolał się nie wypowaiadać ale napisze tylko że za 180zł to wyświetlacz może służyć jedynie do przeglądania menu MP4 ale napewno nie do filmów nawet jak bedzie powyżej 2 cali

no właśnie przeglądam forum na ten temat i z tego co piszą to pikseloza

za 170zł dobrego sprzetu nie kupisz na 100% ale jak coś to z wbudowanym akumulatorem polecam :slight_smile: