Jak wybrać myszke?

Witam mam mysz 4 tech X7 od 1,5 roku i zauważyłem , ze poci mi sie bardzo na niej ręka po jakimś czasie używania i to denerwuje i chce kupić nową mysz i mam 300 zł i prosze was o pomoc w wyborze prosze o nazwy lub linki do myszek najlepiej jakieś takie do 300 zł i mogą być całe matowe bez gumowych boków bo na tej myszce na boku jest guma i palec na tej gumie też bardzo sie poci i mysz typowo dla gracza smile.png

  1. W jakie gry grasz?

  2. Jaki chwyt proponujesz? (wygoogluj podstawy)

  3. Jaką podkładkę posiadasz?

 

Bez tych podstaw to wygodnej myszki nie kupisz. 

głównie FPS co do chwytu nie znam sie chodzi o to zeby była wygodna i ręka się na niej nie pociła nie miała żadnych naklejek i gumowych boków

 

Może taka co o tym sądzisz ? http://www.komputronik.pl/product/203040/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/A4_TECH_Bloody_Gamming_V8_USB.html

Jeśli nie potrafisz określić preferencji, to Logitech G400S powinien się nadać. Dość uniwersalna konstrukcja, o ile nie jesteś leworęczny.

 

Do tego podkładka  A4Tech X7-200MP lub 500MP.

Mały spam…

Jestem posiadaczem myszki A4 Tech Bloody R8 oraz A4Tech Bloody V7m i jestem z nich mega-zadowolony.

Myszki posiadają sensor hole-less (znacznie lepszy niż klasyczne optyki jednak nadal to nie jest laser), aluminiowe ślizgacze w standardzie, zmienne dpi - max. 3200, tekstura wykonania - mat. Dodatkowo posiadają czerwone podświetlenie scrolla oraz pulsujące na czerwono logo serii Bloody.

Moim zdaniem jest to mysz dla Ciebie - spełnia Twoje wymagania. Zastosowanie tańszego sensora sprawia że koszt myszki nie przekracza 100PLN. Spotkałem się z negatywnymi opiniami na ich temat - jak dotychczas żadne z nich sie nie sprawdziły i sprzęt działa bez zarzutu.

 

Niewykluczone, że koledzy doradzą inne produkty, ale ja jednak myślę, że przed podjęciem ostatecznej decyzji powinieneś zapoznać się z ofertą A4Techa. Wcześniej miałem Logitecha G9x i jak narazie te A4T dla mnie są godnym następcą legendy.