Jak wyciągnąć kasę z karty MIX Plus

Witam,

Mam na chwilę obecną do przeniesienia do innego operatora jeden numer z MIX PLusa.

Umowa jest na ilość doładowań, pozostało jeszcze 2 doładowania po 50zł czyli muszę wpakować w telefon 100zł.

Tylko że nie wygadam tych 100zł ani nie wyślę na jakieś SMS Premium bo nie używam.

Zależy mi na przeniesieniu nr telefonu w chwili obecnej bo pasuje mi promocja u nowego operatora.

Jak zatem mogę jakoś odzyskać kasę, którą wbiję w telefon aby zakończyć umowę z Plusem?

Dodam że narzędzia typu sms za 30zł zwrot do mnie 10zł już widziałem.

Czy da się wyciągnąć jakąś część tej kwoty?

Pozdrawiam.

Ja mam podobny problem, mam Orange na kartę i odkłada mi się tam sporo kasy.

Myślałem nad tym aby podpisać umowę z jakimś usługodawcą usługi typu sms premium ale różne firmy biorą różną prowizję i w najlepszym wypadku otrzymuje się 50% kosztu takiego sms’a…

@lubicz nie wyciągniesz kasy z MixPlusa - doładuj jakieś konta do gier, kody itp albo sprzedaj SMS Premium na Allegro za 50-60% ceny :slight_smile:

@Scripter1 Sprzedaj na Allegro Doładowania Przelew SMS na Orange za 60% wartości to coś odzyskasz… na więcej nie masz szans, chyba, że się z kimś dogadasz i odkupi od ciebie to za 70-80% max, za więcej nie warto bo PRZELEW SMS nie przedłuża ważności konta.

i następnym razem nie róbcie sobie skarbonek z telefonów #-o

Jaka tam skarbonka. Jak się ma kilka telefonów to ciężko to wygadać. Swoją drogą lepiej mieć nadmiar kasy niż problem z jej brakiem.