Jak wyciągnąc klucz z kasperskego


(Lasinski Jacek) #1

witam. chodzi mi o to że posiadam licencje do kasperskego na rok, i nie mogę znaleźć nigdzie klucza licencyjnego, tzn pliku *.kay. akiedy np. zrobie forma dysku to będę musiał zainstalować go jeszcze raz, i nie wiem gdzie znajduję się plik z kluczem, proszę o pomoc.


(Rysiu320) #2

A na płycie go nie masz?Jak masz oryginał to się nie musisz martwić bo na płycie jest i możesz wtedy spokojnie instalować Kaperskyego :slight_smile:


(PaPuX) #3

Klucze na płytach są tylko na wersja pirackich oprogramowania


(Lasinski Jacek) #4

nie ma go na płycie.

ale dalej nie wiem, jak go wyciągnąć, lub gdzie go znaleźć :confused:


(Danielm86) #5

w rejestrze :mrgreen: chyba


(Krzychuu) #6

Ktoś tutaj piraci! :twisted:


(Rysiu320) #7

Aha nie wiedziałem :slight_smile: Ale jeśli masz oryginał Jaconon to i tak sie nie musisz martwić :slight_smile:


(jan1) #8

Otwierasz Kaspra, następnie usługi i masz wszystkie informacje.

P>S>

Jeśli zakupiono przez Internet to otrzymuje się kod aktywacyjny,a przy aktywacji jest podesłany klucz,to apropo piracenia...


(el polaco) #9

Wystarczy że odinstalujesz kasperkyego i przy odinstalowywaniu pyta się czy pozostawic klucza aktywacyjny na dysku. Klikasz tak i odinstalowujesz. Potem kopiujesz foldery które pozostały po Kasperskim na plyty i po formacie kopiujesz je z powrotem na dysk i instalujesz kaspra :smiley: Proste :smiley:


(Lasinski Jacek) #10

dowiedziałem się już wszystkiego. kiedy następnym razem będę go instalował podam numer aktywacyjny i klucz sam pobierze mi się do programu. bo tak osobno to nigdzie go nie ma. dowiedziałem się tego dzwoniąc na do kaspersky polska. pozdrawiam i dzięki za pomoc.