Jak wyciągnąć max z tej płyty m2n4-sli? jakie podzespoły dobrać?

Witajcie mam pytanie jak wyciągnąć max z tej płyty m2n4-sli, tzn jakie dać podzespoły by moc wydusić ostatnie soki z tej płyty.
Myślę nad procesorem “AMD Athlon 64 X2 7750” lub “AMD Athlon 64 X2 6000” ramu z czasem chce zebrać 8gb ale nie mam pojęcia jaką kartę graficzną w to wpakować.
Na chwilę obecna na płycie siedzi
AMD Athlon 64 X2 3800
4gb ramu 800mhz
Radeon x1950gt 256mb<dużo artefaktów widuje i w przypadku WoWa przezroczyste tekstury brak wielu tekstur itp ale to od patcha 7.2+>
Win 7x64 sp1
Głównie chodzi mi o wowa więc chciał bym zacząć wymiany od karty graficznej wiec co polecacie na ta leciwa płytę m2n4-sli.

<Szukałem takiego tematu do tej płyty lecz nic nie znalazłem>
Pozdrawiam

Czasy świetności AM2 i 2 rdzeniowych Athlonów daawno już minęły. Czeka Cię zmiana platformy i karty graficznej, chcąc uzyskać wyraźny progres w grach.
Jaki masz zasilacz aktualnie?

Modecome premium 400 nie zalerzy mi na wielkich nowych tytułach poprostu poki procek daje rade z wowem i wotem blitz chce zostac przy tej plycie w duzo pozniejszym czasie gdy te gry przestana na nim dzialac pomysle nad jakims powaznym upgradem. W Sumie nie musze wymaksowac lecz chciał bym dokonac upgradu grafiki i procka i teraz sie zastanawiam jaka grafa pojdzie przy tym zasilaczu gdyz juz zamowiony mam procek 5600

To mało wymagające gry więc karta pokroju GTS 450 będzie wystarczająca. Zasilacz sobie z nią poradzi, a jednocześnie Ty nie wydasz majątku. Polecam licytować w aukcjach, obecnie mało osób interesuje się takimi grafikami więc jest szansa kupić za grosze http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6936155005

Wielkie dzieki za odpowiedz:)