Jak wyciszyć piszczące cewki GeForce 9600GT

Cześć. 

Grasz z Vsync włączonym czy wyłączonym?

Gram z wyłączonym. Gra jest z roku 2004, więc jeśli chce włączyć Vsync, to gra zawiesza się. Może i dla tego, że jest stara.

Na innych grach z włączonym Vsync dalej piszczą?

A oryginalny wentylator na 9600 GT nie jest głośniejszy od wszystkiego w kompie?

 

A wracając do tematu, spróbuj je dobrze zalać parafiną ze świeczki.

Problem w tym, że nawet nie wiem, gdzie takie cewki się znajdują u mnie na karcie. Co do innych gier, to nie wiem, czy zawsze z grałem, czy bez, ponieważ nie wiedziałem do teraz, że Vsync ma takie znaczenie dla karty. Nie, oryginalny wentylator nie jest głośniejszy, ale byłem zmuszony wymienić z radiatora, na wiatraczek. Czy parafina ze świeczki niczego nie uszkodzi?

Przetestuj na innych grach, jeżeli z Vsync nie piszczą to graj je z włączonym, z jedną grą “piszczącą” możesz chyba żyć? Jak piszczy na wszystkich to albo akceptujesz ten stan albo kombinujesz chałupniczo, klej na gorąco, żywica itp :stuck_out_tongue:

hehe no okej :smiley: w wolnej chwili, przetestuje na innych grach, i zobaczymy, jakie będą tego skutki. Gram w fajną gierkę, to i zacząłem ignorować momentami te piszczenie :slight_smile: