Jak wyciszyć pokój?

Gram w csa późnymi wieczorami kiedy wszyscy domownicy śpią. Mam pytanie jak mogę wyciszyć swój pokój żeby nie słyszeli mojego darcia się do mikrofonu :stuck_out_tongue:

Dla nich uciążliwe jest moje gadanie, a dla mnie uciążliwe jest to, że nie mogę niczego głośniej powiedzieć bo ich wszystkich obudzę

znalazłem na allegro http://www.allegro.pl/item270055388_pia … azja_.html

to ale nie wiem czy to wystarczy i czy dać to tylko na drzwi, na całą ścianę, czy na cały pokój. Czy powinienem także zampntować uszczelki miedzy drzwiami a futryną?

Czy nieprzesadzasz lekko?? A niemożesz poprostu niegrać wieczorami lub nieużywać mikrofonu?? Czy poprostu wpadłeś w nałóg?? :stuck_out_tongue:

No właśnie gramy wieczorami ale wszyscy domownicy o 22 już leżą w łóżkach a o 22 to gra się dopiero rozkręca

Aż tak źle to ze mną nie jest

Są specjalne panele do wyciszania ścian. Tylko Cię to drogo może wyjść. W szkołach, w salach muzycznych czasem takie montują. Bo o takich w studiach nagraniowych nie wspominam nawet :wink:

Jest jeszcze możliwość wyciszenia pomieszczenia za pomocą wytłoczek (czy jak kto woli kobiałek) do jajek. Sposób dosyć skuteczny, w miarę tani, ale niezbyt estetyczny.

niezbyt estetyczny ale można fajnie te wytłoczki zamaskować płachtą materiału :wink: w wypadku kolegi (fana CS)lepsza byłą by wojskowa siatka maskująca tylko czy odróżnił by fikcję gry od rzeczywistości ? Pozdrawiam :wink:

Chyba jest :stuck_out_tongue: zmień pore grania i daj się rodzinie wyspać…

Chcesz to se “wytapetuj” cały pokuj tą gąbką, tylko pomyśl ile to będzie kosztować, jak brzydko będzie to wyglądać itd. Wyłożenie samych drzwi nic nie da…

Albo kup rodzinie zatyczki do uszu i problem z głowy :lol:

albo zamknij drzwi :P:P

ale, żeby mieć taki problem :confused:

jak

to :